2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه خدایی این حرفو نزن درسته تو دوران پریودی پوستم یه مقدار بهم میریزه ولی از وقتی روتین انجام میدم بعد پریودی صورتم صافه صافه،قبل پر دودن دونای ریز بود انگار شن ریخته بودن رو صورتم،پوستمم به شدت دهیدراته بود،هرچند انچنان روتین پوستی ندارما ولی بازم فوقالعادس،یه سرم نیاسین امید یه کرم ابرسان با یه شوینده  و ضد افتاب

نه خدایی این حرفو نزن درسته تو دوران پریودی پوستم یه مقدار بهم میریزه ولی از وقتی روتین انجام میدم ب ...

اخه جوش زیرپوستی روی خط فکمه گندس ضد جوشم نمیشه زد

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم

شک نکن مشکل هورمونی داری 

من روتین پوستی دارم کل صورتم صافه فقط فکم یکسره جوش میزنی جوشای سفت بزرگ زیر پوستی که با بهترین و قویترین ضدجوش ها هم تا مدت ها میموند

رفتم دکتر آزمایش و سونو دادم فهمیدم یه کیست بزرگ دارم

خواهرشوهرم جوشای گنده گنده ی کبود میزد وقتی جوشه خوب میشد جاش چاله چوله میمومد البته اینکه میگم مال ساله ۹۵ هست،رفت دکتر پوست بهش یه ژل دیفرین ۱ درصد خارچی داده بود ،بخدا واسش انکار معجزه کرد پوستشو صاف کرد روشن کرد کل لک جوشاش رفت چاله ی جوشاش ۷۰ درصد خوب شد دیگه هیچوقت ازاون جوشا نزد نمیدونم الان پیدا کنی یا نه اگرم باشه مطمینم ۵۰۰ تومن بیشتره