2752
2734

دخترا ،کسی هست که خیلی کم ،خواستگار به دلش بشینه؟ ،یعنی خواستگار باشه ولی به دلش ننشینه 

به دل نشستن از نظر شما چجوریِ؟خوش اومدن؟کشش جنس...؟همون اول باید باشه؟یا بعد چند بار؟

با خواستگار خوبی که به دلتون ننشینه چیکار میکنید؟

رفتارش طرز صحبتش تیپش قیافش کدوم باعث میشه به دلت نشینه؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره منم برام پیش اومده حتی بدم اومده ،چندش م شده ...🫥🤦‍♀️😬خودمم خسته و کلافه م دیگه از ردکردنا،نش ...

آره از طرز نگاه از هیکل حالم بهم میخوره💔😂

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
همه اینا ،همه این موارد تو موردای مختلف بوده که باعث بشه 

پس باید رد کرد چون به دل نشستن مهمه واقعا 

چون ممکنه بعدا حتی برات غیرقابل تحمل بشه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
پس باید رد کرد چون به دل نشستن مهمه واقعا  چون ممکنه بعدا حتی برات غیرقابل تحمل بشه

آره منم نظر م همینه بدون به نشستن م نمیشه که ،ولی خب نمیدونم چرا اکثرا به دلم نمیشینن...

آره منم نظر م همینه بدون به نشستن م نمیشه که ،ولی خب نمیدونم چرا اکثرا به دلم نمیشینن...

شاید اونی که باید باشه نیومده هنوز