2752
2734
عنوان

به داداشم گفتم بچه زنتو حق نداری بیاری خونه من ..ناراحت شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 4719 بازدید | 152 پست

چرا یسریا گارد گرفتن؟؟؟ 

ما خودمونم بعضی مواقع بعضی از بچه های فامیلو برای چندساعتم نمیتونیم تحمل کنیم چه برسه چندماه!! 

ربطی به بی احساس بودن نداره این خانم ارامششون براشون مهمه شاید دلایل خودشونو دارن 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرم مغازه و ماشین داشت که بابام خریده بود براش، رفت پنهانی این خانوم رو عقد کرد  بابام هم ...

آهان پس مشکل اساسی تر از این حرفاست ...

حقیقتا سر رشته ای ندارم در مورد این قضیه ...ولی اگر جای شما بودم با پدرم صحبت میکردم شاید راهی باز بشه البته توسط پدر نه شما

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چرا یسریا گارد گرفتن؟؟؟  ما خودمونم بعضی مواقع بعضی از بچه های فامیلو برای چندساعتم نمیتونیم ت ...

این بچه رو میخوان از صبح بزارن پیش من 

من خودم میخوام برم سرکار

از طرفی مسئولیت بچه غریبه کار سختیه 

بچه برادرم که نیست باباش یکی دیگس

چون میخوان دو نفر آدم از صبح برن سرکار و عصر بیل و این بچه پیش من باسه  اگه خدایی نکرده یه خون ...

اگه اینجوره کاملا حق داری بچه ی برادرتم بود سخت بود هیچ موقع مسئولیت بچه ی دیگران رو قبول نکن اگه صد سال مراقبت کنی معلوم نیست ولی خدا نکنه کوچکترین مشکلی پیش بیاد

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

ول کن مسئولیت بچه دیگرانو قبول نکن منم چندبار همسایه گفت میرم مهمونی وخوش میگذرونم بچه 4سالمو نگه دار شوهرمم نفهمه قشنگ دستور میداد مادر ساده من داشت قبول میکرد ولی من توروش وایسادم گفتم اصلا مسئولیت هیچیو قبول نمیکنم دیگم نه خودت میای نه بچه ات

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
آهان پس مشکل اساسی تر از این حرفاست ... حقیقتا سر رشته ای ندارم در مورد این قضیه ...ولی اگر جای شما ...

پدرم لجباز تر از این حرفاست 

من اگه برادرم رو راه بدم پدرم با منم لج میکنه و من اینو نمیخوام 

واسه همین این بهانه رو اوردم

این بچه رو میخوان از صبح بزارن پیش من  من خودم میخوام برم سرکار از طرفی مسئولیت بچه غریبه کار ...

کار خوبی کردی.کسی که درخواست غیرمنطقی داره نباید از جواب نه ناراحت بشه مشکل از خودشه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
چرا یسریا گارد گرفتن؟؟؟  ما خودمونم بعضی مواقع بعضی از بچه های فامیلو برای چندساعتم نمیتونیم ت ...

اون بعضیا که گارد میگیرن خودشون تحمل دو روز مهمون رو ندارن برای بقیه شعار میدند

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2706