2733
2734
عنوان

به داداشم گفتم بچه زنتو حق نداری بیاری خونه من ..ناراحت شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 4719 بازدید | 152 پست
دقیقا قصدشون همینه  حالا زن برادرم شروع کرده کولی بازی و پیام دادن به من که چشم دیدن بچه منو ن ...

ای کاش بهانه بهتری میاوردی برای رد کردن برادرت 

چون الان برادرت رفته روی مخ زنش که بچه رو بسپار به کسی یه مدت بریم اونجا و ... که این زن ناراحت شده شروع کرده پیام دادن 

اصلا به برادرت پیام بده بگو من با زن تو نمیتونم توی یه خونه باشم و نمی‌خوام احتراما از بین بره و این قضیه از ذهنت بنداز دور که با هم زندگی کنیم ، 

بعلاوه اینکه من نمیتونم به بابا دروغ بگم اون به من اعتماد کرده خونه در اختیارم گذاشته و من بهش دروغ نمیگم،  اما هر کمک دیگه ای بخوای میکنم ، 

بگو بچه بهانه بود ،چون یه وقت آه اون مادر و بچه ادمو میگیره معلوم نیست توی چه شرایط بدی هستن 

فقط بگو من به بابا دروغ نمیگم به هیچ وجه و تمام

ای کاش بهانه بهتری میاوردی برای رد کردن برادرت  چون الان برادرت رفته روی مخ زنش که بچه رو بسپا ...

نه اصلا حوصله داداشم رو ندارم دیگه 

جوابشو اصلا نمیدم و فردا زتگ میزنم به پدرم تکلیف رو روشن کنه 

پدرم خودش میدونه چطور جمع کنه قضیه رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اصلا حوصله داداشم رو ندارم دیگه  جوابشو اصلا نمیدم و فردا زتگ میزنم به پدرم تکلیف رو روشن ک ...

باشه ولی بازم اینحور مسأله ای شد یه دلیل دیگه بیار ،

بچه گناه داره مطمینا الان کلی از چشم برادرت می‌افته، در حالی که تنها کسی که این وسط گناهی نداره اون بچه هست 

پاسوز تصمیم غلط پدر مادرش و رفتار غلط برادر شما میشه