2737
2734

خودم دعوتشون میکردم 

دلیلمم این بود ک اونا بلخره میان خوب خودم ی روز ک آمادگی دارم بگم بیان و... 

ولی بنظرم کارم درست نبوده چون اینجوری طرف پرو میشه 

اینطور نیست بنظرتون؟ 

ولی الان اینجوری نمیکنم و میگم خوش آمدید دیگه بیان یا نیان و پیگیر نمیشم

من معمولا خودم گفتم حالا یه روز میام پیشت

شام اینا نگفتم 

و معمولا برای این گفتم که از سرم باز کنم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونجوری انگار شما رو تو عمل انجام شده قرار می دادن! 

من خوشم نمیاد کسی بخواد با حرف هاش منو کنترل کنه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من وقتی بگم حالا یه شب میام‌ یعنی‌ الان نمیخوام بیام ، بعدا هم نمیام 🤣

کسی هم بگه میگم ما کلا خونه نیستیم 🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
من وقتی بگم حالا یه شب میام‌ یعنی‌ الان نمیخوام بیام ، بعدا هم نمیام 🤣 کسی هم بگه میگم ما کلا خونه ...

آخه این که یه نفر بگه یه شب می‌آییم خونتون 

با اینکه بگه یه شب برای شام می‌آییم خیلی فرق داره! 

دومی انگار غیر مستقیم می گه ما رو رسمی دعوت کن تا بیاییم!،

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
آخه این که یه نفر بگه یه شب می‌آییم خونتون  با اینکه بگه یه شب برای شام می‌آییم خیلی فرق داره! ...

اگر رفته باشید خونشون که خودتون دعوت کنید تا به حرف نیان 

اما اگر رفت و آمد باهاشون رو دوس ندارید نه دعوت کنید نه دعوت کردن برید . اگر گفتن یه شب شام‌ میاییم هم اهمیت ندین

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree