2737
2739

مثلا مسافرت اینا میرید میگید ؟قبلش 

اخه ادم چجوری بره بگه خیلی مسخرس که 

مثلا من مخصوص پاشم برم خونه مادرشوهرم واینا بگم من دارم میزم مسافرت؟؟؟؟😑شما چیکار میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه لزومی به گزارش دادن زندگیتون نیست

فقط یه روز قبل یا حتی چندساعت قبل میتونید اطلاع بدید که دارید میرید سفر که اگه زنگ زدن یا اومدن در خونه نگران نشن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

نه والا 

ما مسافرت بریم به هیچکس نمیگیم‌ 

البته پدر و مادر همسرم میگن و حلالیت میگیرن هرجا برن 

زندگی ما به بقیه چه ربطی داره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
ما در کل میفهمن کلا انگاردوربین دارن تو خونه ما🙄😂

من کاری به این که بدونن یا نه مشکلی ندارم ولی چرا وقتی برمیگردیم باهام بد رفتار میکنن جواب سلام نمیدن بخدا دارم چل میشه

مادرش میزنگه حال می‌پرسه میگم فلان موقع داریم میریم فلان جا ،به نظرم گفتنش خوبه تو راه شاید تصادف کردیم مردیم باید بدونن بیان کجا تحویلمون بگیرن یا کجا بگردن دنبالمون

من کاری به این که بدونن یا نه مشکلی ندارم ولی چرا وقتی برمیگردیم باهام بد رفتار میکنن جواب سلام نمید ...

بنظرم ۹۹ درصد خانواده های شوهرا همینن انتظار دارن اونارم بزاری تو کوله پشتیت ببری ما حتی باشوهرم رستورانم بریم یا هرجای دیگه اگهبغهمن بق میکنن خو لامصبا ما دونفریم شما ده نفرید از کجا بیاریم شمارم ببریم😐😐😐😐

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706