2752
2734

داشتم پیاده میرفتم مغازه( فروشنده هستم تو مغازه لوازم ارایشی ) تو راه یکی وایساد بغل خیابون یه اقای خوشتیپی هم بود گفت ساعتی ۷۰۰ ام میخای؟ 

منضورش چی بود دقیقا؟🫤

رومو اونور کردم نگاش نکردم از رو رفت شیشه رو داد بالا

منضورش چی بود دقیقا؟ خیلی بهم بر خورد ظاهرم هم درسته مشکلی نداره چرا اینجوری گفت؟ 🫤 کاشکی برمیگشتم فوش بش میدادممممممم خیلی اعصابم بهم ریختههههه

چقددد مردا بی شعور شدنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای

ینی میام باهات رابطه برقرار میکنم ساعتی ۷۰۰ تومن. 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

😬😬ولش

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
یعنی خودشو میگفت؟😂

فک کنم اره۷۰۰ میگیره که ب..کنه😶😶😶😂😂😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
گذارش نزنین ترو خدا بگین چیکار کنم 

شغلتون رو اگ میشه عوض کنید فروش چیز دیگ برید فروشندگی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706