2733
2734

سلام دوستان

من و بچم الان یه هفته هست سرما خوردیم بدجور....یک هفتست دارو و قرص و آمپول ...

از طرفی با این حال بدم

مادرشوهر م مشکل روحی داره افسردگی گرفته یک روز درمیون یه روز خونه من میاد که حوصلش سر نره یه روزم خونه جارریم میره 

وقتی هم میاد رو مبل دراز میکشه میخوابه 

این هفته ای که مریض هم بودیم اصلا براش مهم نبود که از ما مریضی بگیره همش مزاحم میشد 

منم بدنم خالی کرده بود اصلا حوصلشو نداشتم 

خلاصه 

دیروز فک کردم خونه جاریمه گفتم خب پس پیش من نمیاد بزار استراحت کنم 

یهو دیدم پدرشوهرم زنگ زده میگه:من و مامان(مادرشوهرم) اومدیم پارک که روحیش بهتر بشه 

بچه رو لباس تنش کن بیارمش پارک همش بچه رو خونه نگه داشتی!!!

منم سگ شدم

گفتم نه باباجان بچه من خیلی حالش بده سرفه خلطی داره بدنش سرده یه مدت خونه بمونه بهتره بیرون نره بهتره خلاصه قطع کردم

یه روبع نشد دیدم با مادرشوهر افسرده و مجسمه پشت آیفونن!!!!یعنی به شدت کفری شدم درو باز کردم 

اومدن بالا ...

بچمم عین سیریش چسبید به پدر شوهرم اینا که ...آره بریم بیرون....به شدت...خب بچست حالیش نیست

منم مخالفت کردم گفتم عزیزم نه تو مریضی

پدر شوهرم گفت بابا هیچیش نمیشه عههه بده ببرمش و فلااان و  پافشاری کرد 

منم با حرص رفتم تن بچه لباس کردم 

به مادرشوهرمم رو ندادم که بمونه خونمون

خلاصه رفتن و دل منم باهاشون رفت 

نیم ساعت بعد دیدم دوباره زنگ میزنن

درو باز کردم 

دیدم مادر صوهرم اومد بالا با بچه 

گفت:خییییلی بازی کرد کلی بهش خوش گذشت ولی یهو گفت گوشمممم گوووشم دردمیکنه انقدر گریه کرد که نگو !!!!!!

منو بگووووو سگ لعنتی شدم

بچه من گوش دردنداشت....

قاطی کردم

رو کردم به بچم گفتم با اخم و داد ....

گفتم:هیچییییی دیگههه یه هفته بیمار داری کردم همه شد هیچ!!!

نگفتم بیرون نرو؟؟؟؟؟گمشو بیا خونه گمشو....درم به روی مادرشوهرم بستم 

تا صبح بچم از گوش درد ناله زده هیچ...بدن خودمم مریض پدرم دراومده

الانم بچهرو خوابودم گفتم یه ذره بخوابم

دقدم مادرشوهرم به گوشیم زنگ میزنه منم جواب ندادم....چقدر پررروعه....نمزگه منم احتیاج به استراحت دارم نیاز به آرامش دارم بچمم مریض کردن بدتر تازه فهمیدم بیرون بردنش براش بستنی هم خریدن 

ادم به بچه مریض بستنی میخره؟!!!!

منم الان رفتم آیفون و سیم تلفن و قطع کردم والا چقدر سیریشن بهشون بر نمیخوره حرکت دیروزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک بر سر شوهرت با زن گرفتنش

متاسفم برای تربیت نداشتت

واقعا تو مادری؟

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2731

وا چرا میپرین بهش بالاخره حق داره هم خودش مریض بوده هم بچه. حالش خوش نبوده آدم مریض حوصله خودشم نداره. بزرگترم بایداین هارو بفهمه واحترام خودشو نگهداره حالا ایشون ازروی مریضی وناخوشی یکم تندبرخوردکرده. ولی اینجا بالحن بدتراز خود استارتر دارن میتوپن بهش واقعا جالبه

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
منم تو این موقعیت بودم ولی بخدا روم نمیشه اینجوری باشم  اسی شیر فلفلی خورده بسکه تنده

والا شیر فلفلیم اینقدر شیطان نیست

مامان خودشم باشه اینجوری میکنه؟

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
منم اگه جای شوهر تو بودم بخاطر تربیت و بیشخصیت بودنت با تیپ پا پرتت میکردم تو گوه دونی 

فعلا که پر روی امروز سایت شمایی 

2706