2752
2734

بچه ها مربوط به تاپیک قبلمه

از پریروز تا حالا انقد استرس دارم ک پریشب اصلا نخوابیدم دیروز کلی گریه کردم امروزم سردرد

تبخال زدم

شوهرم خیلی آدم بیخیال و ریلکسیه

حتی نمیتونم پاشم پیاده روز کنم خیلی استرس بده🥲

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

منم همجوریم الا استرس خواستگاریمو و جواب خونوادم دارم اصلا تمرکز ندارم نمیتونم کاری کنم خیلی بده اینجوری

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخ دركت ميكنم نميتونى پياده روى كنى تاارام بشى

اصلا نمیتونم خیلی برام سخته چون رژیمم هر روز پیاده روز و ورزش داشنم ولی از استرس مث مرده ها فقط دراز میکشم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
يك سوال ببخشيدهامن دارم اين اعلايم موقع استرس طپش قلبم ميادسراغت يامن قلبم مشكل داره

بسی به عمق ناراحتیم داره آره گاهی اوقات ک خیلی گریه میکنم تپش قلبم میگیرم