2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

به خاطر مخالفتشون مستقیم در این مورد صحبت نکن 

بلکه به تدریج و ارام آرام شروع کن به مقدمات کار تا با گذشت زمان ،به طور ناخودآگاه بپذیرن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
به خاطر مخالفتشون مستقیم در این مورد صحبت نکن  بلکه به تدریج و ارام آرام شروع کن به مقدمات کار ...

واقعا راست میگی  خودمن دارم تجربش میکنم تا وقتی اومدن ی زره نرم شن تا بهشون گفتم سفت تر شدن 

2740
چرا

خب از چشم که دور باشی ادما یادشون میره در قبال تو مسئولیت هایی دارن ، دوما ، زندگی مجردی و تنهایی خیلی تعریف میکنن ، و اب و تاب میدن بهش ولی خیلی سخته ، هرچه قدرم آدم با مسئولیتی باشی از این که خودت همه کار ها رو تنهایی انجام بدی خسته میشی ، در واقع ذات آدم اینه که همراه و همدم داشته باشه تا انگیزه اش رو از دست ندی حتما دقت کردی اونایی که تنهایی زندگی میکنن حیون خونگی میگرن ! که اینم کافی نیست و باز حس تنهایی رو همیشه دارن پس قدر خانوده رو بدون