2737
2734

خالم هستش، خیلی روی مخمه 

هشت ماه تمام هست که رفت و آمد های هفتگی میاد و می‌ره هر هفته با شوهرش میاد مادر بدبختم یه مهمونی مفصل میده بهترین غذای مجلسی با دسر و سالادو مخلفات تو این گرونی سفره بلند بالا می‌کشه 

هشت ماه سمج شده دخترتو میخوایم مادرم بهم گفته ولی من محل ندادم اصلا ولی اون با شوهرش سرشو میندازه پایین میاد مادرمم‌ میگه چون فامیلیم و غریبه نیستش زشته باهاشون بحث کنم فقط به خالم گفته هنوز به دخترم نگفتم و اینکه سنش کمه هنوز باید منتظر بمونید سنش بره بالاتر و درسشو هم تموم کنه بعدش ببینیم دخترم چی میگه

خالم روی مخمه 

هشت ماه اومده فقط یکبار عید پسرشو اورده باهم اومدن عید دیدنی دیگه اصلا نیومده فقط خودشو شوهرش میان پسره شش صبح سرکار هست تا پنج عصر ولی جمعه ها وقتش خالیه 

منم بدم میاد از اینجور رفتارشون خوشم نمیاد اصلا جدیدا عصبی شدم 

مامانم منو تو این هشت ماه سه بار برده چون خالم در عوض مهمونی که مامانم داده اونم مهمونی داد 

خدا هم می‌دونه بزور رفتم منو بزور بردن ولی خب اصلا خالم نمیزارع آشنا بشیم با پسرش خیلی سنتی پیش می‌ره خیلی تعصبی پیش می‌ره دیگه حالم بهم خورده قیچیشون کردم این دفعه اومدن خونمون از اتاقم نیومدم بیرون و گفتن رفته کلاس خونشونم نمی‌خوام برم ارزشمو دارم حفظ میکنم من دختری نیستم هرجایی برم یا هرجا حضور پیدا کنم از بازی کردن خوشم نمیاد خالم بازی راه انداخته اینگار می‌خوام با خودش ازدواج کنم

زنیکه عنتر

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ها راهنماییم کنید من هیچکسو ندارم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

در مورد مهوونی های پرخرج مقصر مادرتونه غذاهای ساده بپزه بدون سالاد و دسر مثلا ماکارونی با ماست 

در مورد خواستگاری بگو مادرت یه کلام نه بگه و بگه دخترم موافق نیست و تمام اگرم از خودت پرسیدن بگو فعلا قصدشو ندارم خوشبخت بشه پسرتون قایم باشک بازیه مگه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
میخواد بهت بفهمونه اون رئیسه

خیلی حالم داره بد میشه

پسرشو عید آورد

پسره زل زده بود فقط نگام میکرد خالم اومد تو حلقم نشست که مبادا من نگاه پسرش کنم یا نه بدم خیلی زوم هست روی من 

در مورد مهوونی های پرخرج مقصر مادرتونه غذاهای ساده بپزه بدون سالاد و دسر مثلا ماکارونی با ماست  ...

میدونی 

من به مادرم گفتم می‌خوام باهاش آشنا بشم به مدت شش ماه الی یکسال می‌خوام زیر نظر بزرگترها آشنا بشم

خالم سنگ میندازه میخواد سنتی پیش بره

خیلی حالم داره بد میشه پسرشو عید آورد پسره زل زده بود فقط نگام میکرد خالم اومد تو حلقم نشست که مبا ...

منم یه خواستگار از فامیل دور داشتم پسرش همش زوم کرده بود منم همش اخم تحویلش دادم رفتن   

عزیزم چرا خودتو پنهان میکنی برو بشین بعدشم اگر سر حرفو باز کرد بگو خاله جان پسر شما که خونه ما نمیاد معلومه شخص دیگه ای رو میخواد ازدواج زوری نمیشه و...

بعدشم بگو منم که دارم درسمو میخونم و فعلا برنامه ازدواج ندارم 

اگرم بخواهم ازدواج کنم با زور نمیشه که بعد زندگیم خراب شه 

2706