2733
2734
عنوان

یه پسره از آگهی دیوار اومده پی ویم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 12990 بازدید | 317 پست

اسی کجایی هستی؟

نوشت اسلام آباد

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خودش میگه تازه میگه بیا با مدرک بهت ثابت میکنم😂

ساده نباش اون داره تو رو میکشه دیت😐

ببین بخاطر آینده ات میگم با آدمایی که میشناسی ارتباط داشته باش اون تنهایی به سرش زده یا یه چیزیشه‌ تو دیوار محل فروش کالا دختر بازی میکنه

میشه یه دونه صلوات برام بفرستی؟🥹🥺
دیوار شده کثافتخونه نشد یه بار چیزی بذارم واسه فروش و صد نفر مزاحم نن دیگه اسممو تغییر دادم به چنگ ...

🤣😂😂🤣🤣

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

باشه ولی این طرز جواب دادن یعنی داری لاس میزنی و بدت نیومده

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2706