2752
2734

چجوری مغز پخت میشه

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه بقیه اکبر جوجه رو با اکبر درست میکنن ؟

با مرغه دیگه . مرغ زیر یک کیلو

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
با جوجه هایی که هنوز به سن تکلیف نرسیدن درست میکنن 😂

میدونم اخه یلحظه فکر کردم شاید ما اشتباهی درست میکنیم مثلا شاید ب گوشت یچی دیگس

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
میدونم اخه یلحظه فکر کردم شاید ما اشتباهی درست میکنیم مثلا شاید ب گوشت یچی دیگس

خب منظور اسی مرغ بزرگه 

اونا جوجه حساب میشن هنوز مرغ نشدن 

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
مگه همون با مرغ نیست😐

منطورم اینه که جوجه نیس مرغ

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
با مرغه دیگه 😐 جوجه ی نیم کیلویی راحت تو آب روغن و کره و زعفرون مغز پخت میشه

مرع جوجه نیس گلم

مگه بقیه اکبر جوجه رو با اکبر درست میکنن ؟ با مرغه دیگه . مرغ زیر یک کیلو

گلم منطورم اینهرک جوجه گیرنیووردم مرع متوسط

2706