2737
2739
عنوان

در حال حاضر مشکل توی زندگیتون چیه

724 بازدید | 85 پست

یا یه مشکلی که بقیه مسخره میدونن ولی براتون خیلی مهمه و اذیتتون میکنه 

میخوام یکم اروم شم ک فقط من مشکل ندارم 

پریودم دپ هفته عقب افتاده یه ساله وسواسی گرفتم نکنه سرطان سینه داشته باشم چند وقت یه بار این حسم زیاد میشه 

کسی باهام حرف میزنه تو خونه میزنم زیر گریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میسوفونیا 

عجیبه ادمای اطرافم با این که میبینن دارم اذیت میشم اما باز مسخره میکنن میگن اراده کنی حله میشه نمیشه خوب نمیشه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

ی مشکل پسرم ک هیچوقت درمان نمیشه و نمیتونه مث مردم عادی زندگی کنه و من دارم تمام تلاشمو میکنم ب زندگی عادی نزدیکش کنم 

و ب مادرخودم میگم ک دیگه برام مهم نیست ولی خیلی هم مهمه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2740
مشکل کیستم خوب برو دکتر عزیزم  این توهمات سرطان چیه برو یه سونو بده

رفتم سال پیش دو بار هیچیم نبود 

الانم چیزی تو سینم تغیر نکرده یکیش بزرگتره یه توده هایی توش داره ک قبلنم همین بود ک رفتم سونو دادم چیزی نبود 

ولی همش فک میکنم ی چیزیم هس 

پریودمم عقب افتاده دو هفته اعصابم داغونه 

یاد سکانس فیلم ابد و یک روز افتادم که می‌گفت محسن چرا همیشه مشکلات بقیه رو میای خونه میگی، می‌گفت چون حس کنی بقیم بدبختن..

این اصلا حس خوبی نیست، من ی دوستی داشتم ی درسی که میوفتاد می‌رفت پیش کسی که اونم درس افتاده باشه تا دلش آروم شه!

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

متاهلی؟

منم پسرم درس نمیخونه امتحانات نهاییشه دو سال دیگه کنکور داره معدل نهاییش اثر داره اذیتمون میکنه

وقتیم میخونه هیچی بلد نیس سرسری میگیره  نمراتش افتضاحه فشارم میاریم میگه درسو دوست ندارم‌

نمیدونم ایندش چی میشه حودمونم شغل حرفه براش نداریم اگر درس نخونه 

خدایا تو را سپاس یاریم کن 

من مشکلم اینه اعصابم بشدت ضعیف شده ،نمیدونم شاید دوقطبی باشه شایدم نه ،گاهی انقد خوشحالم که حد نداره گاهی خیلی ناراحتم و افسرده.حس میکنم کسی میخاد زندگیمو بهم بریزه ،حس میکتم همه مسخرم میکنن ،از من بدشون میاد ،حس میکنم تو زندگی شکست خوردم.فکر میکنم همه درحال پیشرفتن من جا موندم .نمیدونم چمه

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
رفتم سال پیش دو بار هیچیم نبود  الانم چیزی تو سینم تغیر نکرده یکیش بزرگتره یه توده هایی توش دا ...

برو مشکل پریودیت رو پیگیری بکن گلم

سینت چیزیش نیست 

فکر و خیال الکی 

نکن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706