2733
2734
عنوان

در حال حاضر مشکل توی زندگیتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 85 پست

طلاقم ، حرف مردم که خانواده م خیلی واسشون مهمه بقیه درموردشون چه فکری کنن،اذیت و فشار خانوادم از یه طرف که بعضی وقتا میگن تصمیم با خودته جداشو بعضی وقتام با اینکه میدونن اوضاع زندگیم داغونه اگه برگردمم بدبخت عالم میشم باز میگن برگرد حال روحی خودم افسردگی تا میام یه ذره خوشحال باشم میگم کارام داره درست میشه یهو باز همه چی بدترازقبل بهم میریزه این روزا خیلی خسته م خیلی هر ثانیه که میگذره دارم به آخر خط نزدیک میشم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاهلی؟ منم پسرم درس نمیخونه امتحانات نهاییشه دو سال دیگه کنکور داره معدل نهاییش اثر داره اذیتمون م ...

چقدرررررررررررررر می فهممت عمیق درکت می کنم

خدایاااااااااااااااااا خودت به درد دل همگیمون گوش کن ، آمین

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
وای امضات.چقدر حال منه برای سلامتی پسرت صلوات فرستادم

ممنونم عزیزم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
عزیزم ایشالا مشکلت حل بشه من آزمون رانندگی بار اول قبول شدم هر چند الان گواهینامه ام داره خاک میخوره ...

خوش به حالتون . امروز برای بار چهارم دوباره رد شدم 😭😭 البته به نظر خودم همه چی خوب بود و باید قبول میشدم ولی نمی‌دونم از کجا یه ایراد برام دراورد. مشکل اصلی ام سر میدونا هست . البته اینجا خیلی سخت گیرن و با یه ایراد ردت میکنن. پیدا کردن وقت آزمون خودش یه مشکل دیگس ،تا شیش ماه وقت ها پرن. اونم باید کلی پول بدم تا کسی برام وقت نزدیک پیدا کنه  . چون اعتبار آزمون تئوری دوساله است و اگ‌ تا دوماه دیگ پاس نکنم باید دوباره تئوری بدم که اونم خودش یه مشکل جداس . خلاصه حسابی گره افتاده تو کارم 😭😫😢

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش به حالتون . امروز برای بار چهارم دوباره رد شدم 😭😭 البته به نظر خودم همه چی خوب بود و باید قبول ...

معمولا بار اول که رد میشی کلاس مینویسن 

تو دفعه بعدی به افسره بگو برام کلاس ننویس عول شدم دفته بعد قبول میشم 

بعد نمیدونم مامانی بابایی شوهری ماشین داره باهاش برو تمرین 

فقط با تمرینه که جا میفته برات 

معمولا بار اول که رد میشی کلاس مینویسن  تو دفعه بعدی به افسره بگو برام کلاس ننویس عول شدم دفته ...

نه اینجا افسر کاری به کلاس و اینا نداره ،خود آدم اختیاریه میتونی کلاس بری یا نه . من قبل امتحان با مربی یک جلسه آموزش میرم . سر یه چیزهای ساده و بی خود ‌ و احمقانه رد میشم. شوهرم ماشین داره ولی چندبار که باهاش رفتم تمرین اونقدر غر زد و عصبانی شد و استرس داد بهم که بدتر هرچیم بلد بودم یادم رفت. لامصب کلاس رانندگی با مربی هم خیلی گرونه ،تازه برای اینکه با ماشین مربی بری آزمون بدی یه پول جداگانه میگیرن ، برای رزرو آزمون یه پول ،برای کسی که وقت پیدا میکنه یه پول، خلاصه هردفعه این آزمون برام کلی آب میخوره . اینجام تنها و غریب با یه بچه کوجیک و بارداری خیلی سختمه . گره افتاده در کارم حل هم نمیشه.دعا کنید لطفا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اینجا افسر کاری به کلاس و اینا نداره ،خود آدم اختیاریه میتونی کلاس بری یا نه . من قبل امتحان با م ...

ای بابا عزیزم شرایطت چ قدر سخته ایشالا موفق بشی 

فقط اینکه ارامش داشته باش و با اعتماد به نفس سوار ماشین شو و رانندگی کن و دقت کن زیاد 

ای بابا عزیزم شرایطت چ قدر سخته ایشالا موفق بشی  فقط اینکه ارامش داشته باش و با اعتماد به نفس ...

ممنونم عزیزم . البته این دفعه چهارم که رد شدم بنظرم افسر از روی نژادپرستی ردم کرد چون خیلی خوب رانندگی کردم نمی‌دونم اون ایراد رو از کجا دراورد. البته همه افسرهای انگلیسی نژادپرست نیستن خوب هم زیاد دارند اما در کل سخت گیر ترند. ولی بهرحال آدم نژادپرست همه جا هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40