2752
2734

مننننننننننن، روانی شدم ی توله بود خدارو‌شکر گم و گور شدع، یعنی صبح تا غروب در حال واق واق کردن...

چیزی هم بگی میشی حیوون ستیز....

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما از خروس همسایه البته اعتراض نکردیم 

تو کوچمون یکی خروس داره 

همه عاشقشن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

به خدا راس ساعت نه صب ی مشت توله سگشونو میریزن تو کوچه من موندمبچه هاشون گرما زده نمیشن تا هفت عصر! 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

با گنجیشکای بی صاحاب مشکل دارم. شکایت اونو به کی بکنم؟ باز سگ ممکنه صاحبش قبول کنه. چنانچه خونه کناری ما یه سگ نگهبان آورده بود. بعد دو هفته بردش. خیلی بلند واق میزد. این گنجیشکای توله سگ هر روز صبح ساعت 5 میان تو حیاط ما، یه صدااااایی می کنن که نگو. امروز میخواستم خوراکشون رو بار بگذارماااا

میدونین به کجا میشه اعتراض کرد؟ 

ب نظرم ی زنگ بزن ۱۱۰ 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706