2733
2734
هرکسی نظری داره ب نظر من تو شهر هر چقدر سکوت باشه بهتره چون تایم خواب و بیداری آدما فرق می‌کنه ،بعض ...

تو کوچه ی ما و کلا تو محل ما اکثرا سگ‌ دارن 

سگ نداشته باشن گربه دارن 

سگ و گربه نباشه پرنده دارن 

هیچکس مشکل نداره 

اونی که اذیت میشه چون تو اقلیت قرار میگیره یا نمیاد یا خودش میره . البته روابطمون هم خوب و محترمانس و همو اذیت نمیکنیم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو کوچه ی ما و کلا تو محل ما اکثرا سگ‌ دارن  سگ نداشته باشن گربه دارن  سگ و گربه نباشه پ ...

همسایه آزاری خوب نیست

الان فکر میکنید کار خوبی میکنید کسی رو اونقدر آزار میدین که می‌ذاره میره؟

چهار دیواری اختیاریه هر کاری کنید اوکیه تا زمانیکه اذیتش ب کسی نرسه 

همسایه آزاری خوب نیست الان فکر میکنید کار خوبی میکنید کسی رو اونقدر آزار میدین که می‌ذاره میره؟ چه ...

عزیزم نگفتم کسی رو آزار میدیم

میگم طرف متوجه میشه‌ شرایطش به اینجا میخوره یا نه 

ضمن اینکه اینجا اکثرا صاحبخونن و اگر کسی جدید بیاد تو ساختمونی وارد میشه که مالکش همونجا زندگی میکنه

الان همسایه ی بالای من مستاجر خودمونه . اعتراض کنه بهش میگم‌ برو جایی که راحتی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree