2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم سونو رحم

164 بازدید | 16 پست

میشه نگاه کنین کسی وارد هست 

خداکنه چیزی نباشه تمام دنیا ما مامانم هست.ما تو بچگی از پدر یتیم شدیم پدرم سرطان روده داشت

مامانم28ساله بود با چندتا بچه قد نیم جونیشو پای ماگذاشت خدایا خودت به داد ما برس خداکنه چیزی نباشه  تا فردا ک دکتر نشون بده من دق میکنم دق میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظر نمیاد چیز بدی نوشته باشه بازم فردا ببر دکتر خیالت راحت چیزی نیس نگران نباش

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2740

عزیزم من ماما هستم نگران نباش، میوم داره که توده خوش خیم هست ولی باید بررسی بشه و بزرگ نشه و اگه خونریزی داره کنترل بشه، پولیپ موردی نیست، ضخامت رحم زیاده باید کورتاژ تشخیصی شه تا نمونه بگیرن خدای نکرده موردی نباشه حتما پیگیری کنید ولی نگران نباش 

جان و جهان من تویی   
عزیزم من ماما هستم نگران نباش، میوم داره که توده خوش خیم هست ولی باید بررسی بشه و بزرگ نشه و اگه خون ...

52سال هست امکان داره به یائستگی ربط داشته باشه؟فروردبن اخرین بار پریود شد ولی دوهفته لمه بینی خون آبه داشت براهمین پیگیر شد

عسیییسم به هیچ عنوان هیچی نیس دقیقا منم همین مشکل و داشتم فقط ی کورتاژ هست چاره اش و الان هم با کورتاژ درمان شد به جون خودم هیچی نیس تازه ی روند دارویی هم داره به جای کورتاژ ولی باور کن کورتاژ راحته

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
52سال هست امکان داره به یائستگی ربط داشته باشه؟فروردبن اخرین بار پریود شد ولی دوهفته لمه بینی خون آب ...

یائسگی یعنی 1 سال کامل پریود نشه،الان دوره پیش از یائسگی هستن، میوم هم با یائسگی و کم شدن هورمون ها از بین میره، الان مساله ضخامت رحم هست که حتما کورتاژ تشخیصی بشه ببینند علتش چیه

جان و جهان من تویی   
یائسگی یعنی 1 سال کامل پریود نشه،الان دوره پیش از یائسگی هستن، میوم هم با یائسگی و کم شدن هورمون ها ...

اره منم برا همین ضخامت نگرانم خدایا چیزی نباشع😭😭😭😭😭😭فشار خون بالامزمن داره

اره منم برا همین ضخامت نگرانم خدایا چیزی نباشع😭😭😭😭😭😭فشار خون بالامزمن داره

عسیسم منم ضخامت آندومتر داشتم چرا باور نمیکنی با ی کورتاژ که نیم ساعتم نیس رحم عین گل میشه و هیچ سختی نداره از من ترسوتر به عمرم ندیدم بیهوش میکنن و در حد معاینه اس بعدم نمیفهمی چند روز عین روزای پریید خونریزی محدود و تمام

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2706