2752
2734
عنوان

الان کاری که من کردم حرام به حساب میاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عوض کردن لباس نهایت تا ۴۸ ساعت و با فاکتور ، عزیزم شما باید بیشتر دقت میکردی موقع خرید لااقل وقتی اوردی خونه چک میکردی ،بعد یه ماه معلومه طرف قبول نمیکنه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

چه فتوای عجیبی ؟🤣🤣🤣

خواسته از سر خودش وا بکنه 

به حلال و حرام نبوده 

میخواسته پس نگیره

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

مطمعنی تو کمد به جایی گیر نکرده؟

ببین حق با فروشندس، شما نهایت دو سه روز وقتی داری چیزی رو تعویض کنی...از این به بعد حواست باشه لباس رو خوب برانداز کن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
حرف شمارو باور نکرده فکر کرده لباسو بردی پوشیدی خرابش کردی حالا آوردی عوض کنی.   واسه همین ...

نه والا نپوشیدم اصلا از تمیزی لباس مارکش که بهش بود میتونستن بفهمن

ولی برده بودم خیاطی‌دوسانت پایینشو کوتاه کرد‌ اما جز این خود صاحب مغازه گفت لباس کلا ایراد داره باید ...

لباسو بردی خیاطی کوتاه کردی بعد رفتی پس دادی؟؟

دمت گرم🫤✊🏻

2706