2752
2734

۵ساال دوستی؟

هدفتون از این رابطه چیه؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درود،

بهش بگین و خط قرمزشو یاد آوری کنید...اگه پیوند عاطفی بینتون باشه و دوس دختر/پسر باشید نباید چنین کاری بکنه

بهش بگین و جویا بشین که این دختر کیه و برای چی باهاش حرف میزنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

مثل من نباش حرف دلتو بزن راحت باش 

بگو من ۵ سال از جوانی و عمرم رو نداشتم برات که الان به این دختر صحبت کنی 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
هستک؟افغانی هستی

😐😐شاید دستش خورده تو کیبور منم ک و م کنار همن گاهی اشتباه میشه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
😐😐شاید دستش خورده تو کیبور منم ک و م کنار همن گاهی اشتباه میشه 

آهان شاید

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292

نمیدونم چرا ولی باور نمیکنم😁

اخه کی وقتی میبینه یه پسری ک ۵ سال باهاشه بعد جلوش داره با بقیه حرف میزنه میاد تاپیک میزنه میگه خب یکم اون فکرتو بنداز ب کار بشورش بزنش رو بند و تف کن تو صورتش و برگرد خونه موندی پیشش برا عمم😑😑😑

نمیدونم چرا ولی باور نمیکنم😁 اخه کی وقتی میبینه یه پسری ک ۵ سال باهاشه بعد جلوش داره با بقیه حرف م ...

یاااا خدااااا واااقعا من جای پسره دردم گرفت     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
یاااا خدااااا واااقعا من جای پسره دردم گرفت      

والا خو عصبی میشع ادم😂😂😂😂😂😂😂وقتی کسی ۵ سال صادقانه باهات یک رابطع رو گذرونده چه دلیلی داره خیانت کنی بهش اونم جلو طرف اینقد یه بشر میتونه بد ذات باشه ک جلو عشق ۵ سالش داره خیانت میکنه واقعا بد دردیه و سخته😊

واقعا هر کی اشتباه تایپی داره افغانیه امکانش نیس که ناراحته یا گریه کرده اشتباه زده؟

باشه عزیزم معذرت 

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
2706