2733
2734

من دبیر رسمی هستم. زبان درس میدم.

یک روز در هفته وقت خالی دارم که میخوام سر یه کاری برم اون یک روزم پر بشه.

مدارس غیرانتفاعی زنگ زدم. اکثرا میگن ما بیشتر از یک روز میخواییم. منم روزهای دیگه وقتم پره.

آموزشگاه زبان هم یه مدت میرفتم. حقوقش خیلی کم بود. بیرون اومدم. 

شاگرد خصوصی هم نمیدونم از کجا بگیرم.

به نظرتون اون یک روز رو چجوری پر کنم؟؟

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما رسمیا دیگه به همین مدارس دولتی قانع باشیم بزاریم ون یکیا که رسمی نیستن برن غیرانتفاعی ، طفلیا گنا ...

برای همه جا هست

ما رسمیا دیگه به همین مدارس دولتی قانع باشیم بزاریم ون یکیا که رسمی نیستن برن غیرانتفاعی ، طفلیا گنا ...

سلام من یه سوال داشتم 

کسایی که امپزش ابتدایی ازاد میخونن مکه میتونن حق التدریس تو مدارس دولتی داشته باشن ؟ من چندتا از دوستانم دانشحوان بعد مدرسه دولتیم درس میدن مگه قبول میکنن ؟ یا پارتی داشتن البته رسمی نیستن و بهشون گفتن بعد اوردن مدرک رسمی میکنن

سلام من یه سوال داشتم 

کسایی که امپزش ابتدایی ازاد میخونن مکه میتونن حق التدریس تو مدارس دولتی داشته باشن ؟ من چندتا از دوستانم دانشحوان بعد مدرسه دولتیم درس میدن مگه قبول میکنن ؟ یا پارتی داشتن البته رسمی نیستن و بهشون گفتن بعد اوردن مدرک رسمی میکنن

سلام من یه سوال داشتم  کسایی که امپزش ابتدایی ازاد میخونن مکه میتونن حق التدریس تو مدارس دولتی ...

اگه برا چن سال پیشا باشن آره ممکنه 

اما رسمی شدنو لاف زدن ، فقط آزمون قبول بشن رسمی میشن 

سلام من یه سوال داشتم  کسایی که امپزش ابتدایی ازاد میخونن مکه میتونن حق التدریس تو مدارس دولتی ...

بله.

میتونن کار کنن تو مدارس دولتی.

منتها حقوقشون شش ماه بعد واریز میشه و بسیار کم هست

اگه برا چن سال پیشا باشن آره ممکنه  اما رسمی شدنو لاف زدن ، فقط آزمون قبول بشن رسمی میشن

نه تازه رفتن 

اره دیگه گفتن مدرک بگیرن ازمون قبول شن رسمی میشن 

ولی خب الانم دارن تدریس میکنن 

ممکنه قبول کنن یعنی همچین چیزی ؟ یا پارتی داشتن ؟

2706