2752
2734

من الان یکسالو نیمه منتظرمو انگار ن انگار اخه چرا خدا ب منم یک‌بچه نمیده دلم‌دیگه‌داره میترکه نیاز ب یک بچه کوچیک ک بهم بگه مامان دارم

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کافیه ک دیگه نخوای اون وقته ک بهت میده 

هرماه کلی خرج دکتر میکنم ک یک فرشته بهم بده اونوقت تو همین نی نی سایت روزی ده تا تاپیک میبنم ک‌میگن بچمونو‌نمیخوایم میخوایم سقط کنیم اونوقت خدا بهم یکی نمیده

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍
2731
حتما هنوز وقتش نرسیده عزیزم  از زندگیت لذت ببر ، هر وقت خدا بخواد بچه دار هم میشی  البته ...

شب و روزم شده گریه واقعا نیاز دارم همش تو خونه تنهام ارزوم شده یک بچه 

هرماه کلی خرج دکتر میکنم ک یک فرشته بهم بده اونوقت تو همین نی نی سایت روزی ده تا تاپیک میبنم ک‌میگن ...

چون اونا نمیخوان بهشون میده دیگه 

منم ی زمانی مثل شما بودم 

اخرم با ای وی اف نتیجه گرفتم اما باور کن دیگه ذوق قدیم ندارم 

دیگه دلم غش نمیره برای بچه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
چند سالته گلم ؟

۲۳ سالمه همه تیکه میگن بهم ک بچه نمیاری طلاقت میدیم شوهرمم حساس شده اخه مشکل از منه

۲۳ سالمه همه تیکه میگن بهم ک بچه نمیاری طلاقت میدیم شوهرمم حساس شده اخه مشکل از منه

مشکلت چبه؟تنبلی داری ؟هر ماه سونو فولیکول میدی؟

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
چون اونا نمیخوان بهشون میده دیگه  منم ی زمانی مثل شما بودم  اخرم با ای وی اف نتیجه گرفتم ...

شماک هم درد منی درکم میکنی برام دعا کن خدا بهم یکی بده دغ کردم 

مشکلت چبه؟تنبلی داری ؟هر ماه سونو فولیکول میدی؟

اره این ماه ۵ تا داشتم ولی امروز پریود شدم

توکل کن به خدا عزیزم  گریه نداره ک

خدام منو فراموش کرده هرچی بیشتر میرم سمتش بیشتر منو یادش میره

شماک هم درد منی درکم میکنی برام دعا کن خدا بهم یکی بده دغ کردم 

ان شالله خدا بهت بچه های سالم و صالح بده اونقدی سرت گرم بشه ک دلت برای تنهاییت تنگ بشه 😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
ان شالله خدا بهت بچه های سالم و صالح بده اونقدی سرت گرم بشه ک دلت برای تنهاییت تنگ بشه 😄

ان شالله عزیزم امروز ک پریود شدم دنیا رو سرم خراب شد

2706