2733
2734
عنوان

چیکار کنم قیافم یکم پیرشه؟

175 بازدید | 12 پست

سلام من یه دختر بیبی فیسم با اینکه 15 سالمه هر کی منو میبینه میگه 12 یا 13 سالته در صورتی که هرکی دوستامو میبینه بهشون میگه به تو 20 میخوره اقا منم میخام از بیبی فیسی دربیام چیکا کنم؟
من صورتم تپله و زاویه فک ندارم قدمم 152 هست به نظرتون باید چیکار کنم قیافم حداقل به سنم بخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄🙄

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731

الان سرت نمیشه ولی ۲۵سالت که شددوست داری قیافت مثل بچه ۱۵ساله بشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

تو این سن که هستی دوست داری بزرگ تر نشون بدی دیگه بیست رو که رد کردی دوست داری کوچیک تر نشون بدی به نظرم دست به خودت نزن که اینا دنگ و فنگ های دوران نوجوانیه ادم دوست داره بزرگ تر به نظر بیاد

فقط عکس

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
معلم ماهم 30 سالشه و از اینکه بیبی فیسه ناراحته اونو چی میگی

منم بیبی فیسم ولی بسیاااااار راضیم اتفاقا خیلی خوبه 😎 قیافت بزرگ ترم بخوره اون موقع یا خودت یا معلمت میگفت کاش بیبی فیس بودم😂