2737
2739
عنوان

آیا من سیریشم؟

101 بازدید | 14 پست

من همیشه شروع کننده گفت و گو بودم من مناسبت تبریک میگفتم ولی اون حتی تولدمم تبریک نگفت 
من همیشه حرف از احساسات میزدم انگاری فرقی به حال اون نداشت 
من زنگ میزدم 
استوری در موردش میزاشتم ولی اون نه
هر وقت من اشتباه میکردم عذر خواهی میکردم 
ولی اگه اون اشتباه میکرد عذرخواهی نمیکرد من کم کم یادم میرفت دیگه به عنوان بخشش در نظر گرفته می‌شد 

چقدر حرف زدم برا کسی که برای اینکه حرفامو نشنوه بلاکم کرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
سیریش که قطعا نه چون تو علاقتو ابراز مبکردی ولی یادت باشه معمولا پسرا جنبه ندارن پس باید متعادل باشی ...

اره تا میفهمن دوسشون داره هار میشن یهو

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..

نه 

شما سریش نیستی فقط به حرف دلت گوش میدی 

ولی ایشونم علاقه ای بهتون ندارن متاسفانه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
نه  شما سریش نیستی فقط به حرف دلت گوش میدی  ولی ایشونم علاقه ای بهتون ندارن متاسفانه&nbs ...

من چون فکر کردم علاقه هست ابراز احساسات میکردم که اینطوری جواب میگرفتم

دقیقا باید وقتی اونا دو قدم برات برمیدارن تو یه قدم برداری تا شاخ نشن واست

اگه دو قدم برداره ما ی قدم ..

بعدش دیگه قدم ورنداره چی ؟

اگه دو قدم برداره ما ی قدم .. بعدش دیگه قدم ورنداره چی ؟

توام برندار 

اگه کسی واقعا بخوادت همیشه برات قدم برمیداره اگه نه ولش کن بره میخوای چیکار کسی که بخاطر منافعش باهاته

2706