2733
2734

۱۶ ازدواج کردم رشتم حسابداری هنرستان بود که ترک تحصیل کردم و دیپلممو نگرفتم ...الان دو تا بچه دارم ۲۵ سالمه دیپلم ندارم دلم میخواد درس بخونم چون هدفی ندارم و احساس بیهودگی میکنم ولی فکر میگنم اگر درس بخونم از بچه ها و کارای خونه عقب میمونم دیگه تفریحی ندارم و دچار افسردگی بشم از کار زیاد ...از یطرفم به شوهرم اطمینان ندارم و میترسم از هم جدا بشیم و من بمونم با سالهایی که غیر بچع داری و خونه داری کار دیگه ای نکردم و بی پولی

gorgali_fact. پجمو فالو کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه دقیقا شبیه منی😦😦 

منم ۲۶ سالمه با دوتا بچه ولی انگیزه ندارم اصلا برا درس خوندن دیپلمم نگرفتم درسم انقد خوب بود ۱۵ سالگی ازدواج کردم خنگ بازی درآوردم درسمو ول کردم الان دیگه حوصله ندارم بخونم 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2731
هدفم از ذرس خوندن اینه وقتی بچه ام بزرگتر شد برم سرکار

مامان من هم سرکار می‌رفت هم ۲ تا بچه داشت هم درس میخواند هم خونه داری میکرد دیپلم گرفت مدرک گرفت الان درجه کارش رفته بالا میخواد کنکورم بده که دوباره بره بالاتر هیچی نشد نداره

چه دقیقا شبیه منی😦😦  منم ۲۶ سالمه با دوتا بچه ولی انگیزه ندارم اصلا برا درس خوندن دیپلمم نگر ...

منم راستش حوصله ندارم ولی اگه بخوام برم سرکار با سیکل باید برم کارگری که شوهرم اجازه نمیده

مامان من هم سرکار می‌رفت هم ۲ تا بچه داشت هم درس میخواند هم خونه داری میکرد دیپلم گرفت مدرک گرفت الا ...

اون وقت من هنوز بدون هیچ دغدغه ای پشت کنکورم همش به اراده و تلاش آدم بستگی داره و مطمئنم هستم مامانم کنکور بده سال اول قبوله 🚶🏻‍♀️

مامان من هم سرکار می‌رفت هم ۲ تا بچه داشت هم درس میخواند هم خونه داری میکرد دیپلم گرفت مدرک گرفت الا ...

چه خوب ‌....ولی حجم کاری بالا ادمو فرسوده و بی اعصاب میکنه من خودم وقتی ببینم نمیتونم به کارام برسم استرس میگیرم و بداخلاق میشم 

خیاطی و ارایشگری هم پول میخواد هم خیلی اشباع شده 

درس خوندن ک کم کمش ۶ و ۷ سال زمان می‌بره. اونم معلوم نیس بازار کارش خوب باشه یا نه . اینطوری ک جامعه پیش می‌ره دیگ درس خوندن فایده ندارع مگر اینکه مهاجرت کنی. به سواد بها نمیدن به زیبایی بها میدن. ولی بازم بستکی به علاقتون داره 

میخشبشیمیتونیبخونیش‍
منم راستش حوصله ندارم ولی اگه بخوام برم سرکار با سیکل باید برم کارگری که شوهرم اجازه نمیده

شوهرت حمایت میکنه الان درس بخونی؟خرجشو میده؟وسط راه یهو ممکنه خسته بشی طعنه نمیزنه؟ 

اگه میدونی کمک میکنه برو بخون حتما 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
چه خوب ‌....ولی حجم کاری بالا ادمو فرسوده و بی اعصاب میکنه من خودم وقتی ببینم نمیتونم به کارام ...

برنامه ریزی درست داشته باشید میشه سعی کنید مهارت مدیریت زمان به دست بیارید 

اوووه گفتم نکنه 90 سالت باشه  25 خوبه ک برو دیپلمتو بگیر لااقل  بعد درمورد دانشگا ...

داتشم حساب میکردم تا من دیپلم بگیرم سه سال طول میکشه پشت کنکور سه سال دانشگاه تموم کنم شش هفت سال ۱۳ سال دیگه 😭😭😭

2706