2752
2734
عنوان

به نظرتون حکمتی تو این اتفاقه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه انقد دودلی که حتی با عقب افتادن پرواز شک میکنی به کارت به نظرم هرگز نرو  اونور فرش قرمز په ...

شما با چندین نفر صحبت کردی که امار ۹۹درصدی داری؟خونه های بی امکانات😂نگین توروخدا بهتون میخندن 

اینکه نشونه باشه یا نه رو خوده آدم میفهمه بقیه نمیتونن کمکی بکنن. گاهی چندتا قرینه کنار هم قرار میگیره ادم واقعا میفهمه کار درست نیست. بعدا هم میفهمه که خوب شد انجام ندادم اما اون نشونه ها برای هیچ کس قابل فهم نیست خود ادم باید تدی شرایطش باشه

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
اگه انقد دودلی که حتی با عقب افتادن پرواز شک میکنی به کارت به نظرم هرگز نرو  اونور فرش قرمز په ...

قبلا خارج از کشور زندگی کردم

مشکلم اینه باردارم و خس میکنم تغییر به این بزرگی استرس به ادم وارد میکنه که تو بارداری و دو سال اول تولد بچه شاید وقت خوبی براش نباشه

الانم فقط خودمم و شوهرم کس دیگه ای اطرافم نیست برادرم مهاجرت کرده.

مامان بابات چی عزیزم؟بقیه خانوادت

من با اینکه چند ساعت راه دارم خیلی دلم تنگ میشه نمیدونم چجوری میخوام با مهاجرت کنار بیام

اجازه بدید روالی که داره طی میشه طی بشه، گاهی گره خوردن کارا به نفع ادمه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
مامان بابات چی عزیزم؟بقیه خانوادت من با اینکه چند ساعت راه دارم خیلی دلم تنگ میشه نمیدونم چجوری میخ ...

مادرم فوت شده. پدرمم اگر مهاجرت کنم خیلی راحت میتونه بیاد بهمون سر بزنه مثلا کل فروردین پیش داداشم بود

اگه نمیدونی بدون یه کشور کوچکی مثل المان صدساااال شاید بیشتر از ما تکنولوژیش بیشتره امکانات کم😳😑به اون ۹۹درصد بگبد برگردن چرا نمیان؟تو روستاهای داغون ایران نمیخواد بره صحبت از کشور دیگس بله کار سختههه مالیات بالاا درعوض برای شهروندا تخصیل درمان رایگانه قبل گفتن هرچیز خوب تحقیقات کنید

شما با چندین نفر صحبت کردی که امار ۹۹درصدی داری؟خونه های بی امکانات😂نگین توروخدا بهتون میخندن 

😂😂😂😂بخدااا جوک ساله حرفاش اینا از خارج فقط بلاد کفر به ذهنشون میاد شروع میکنن نهی کردن

2706