2752
2739

زردی نوزاد فقط تا ۱۰ اول میره بالا خیلی بقیش نباید اینجوری باشه

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زردیش باید زیر ۵ و۶ باشه 

ببین با عرق بید هرروز پاشو بشور وکمی به صورت با پنبه بزن 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2740
چیکار کردین خوب شد یک ماهش بود خوب شد یهو؟

آزمايش ادرار داده؟ عفونت نداشته‌؟

دختر خواهرشوهرم یکماه که بود با زردی ۱۰ بستری بود‌ . آزمايش داد فهمیدن عفونت داره

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
ممنون عزیزم

خواهش گلم

من بچه برادرم تازه دنیا اومده زدیش رو همینجوری آورد پایین رو ۵ و۶ 

وهم اینک آب جوش بریز روی عناب بعدیک  حل شد چن روز بده بخوره 

بچه برادرم هرروز اینکارارو واسش میکنیم خدار شکر زردیش اومد پایین