2733
2734

من وقتی مجرد بودم فک‌میکردم ادم باید همه چیز تموم باشه تا با یه ادم حسابی ازدواج کنه تااینکه زن همسایمون هم سن منه قیافه معمولی و‌خیلی چاقه  و انقدرم خودشو میگیره افاده داره که نگم عید رفته بودن استرالیا فقط یه کتونی هریده 20تومن کل جهیزیشو همسرش خریده لباسای مارک و همسرشون هم خیلی ادم متشخص و پولداریه 

وقتی ادکلن میزنه تا دو روز بوش تو سالن میمونه  

بااینکه فک کنم 90کیلو اینا هست انقدر اعتماد به نفس داره که فک کنم همش به هاطر پول همسرشه 

اصلا گف 20پول یه کفش داذم 40پول دستگاه بابلیس و سشوار موداذم و کلی چیز دیگه دست به دهن مونده بودم😁🤕

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دارندگی و برازندگی.... 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

خو چه ربطی به وزنش داره یا چاقیش

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
2706