2752
2734
عنوان

پیام نور کسی هست بیاد

24 بازدید | 8 پست

چطوری هست شرایط کلاس هاش؟

میشه همزمان هم پیام نور بود هم علمی کاربردی؟

سطحش چطوریه...

میخام پیام نور رشته زبان برم

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

کلاسا حضورش اجبار نیست ولی حداقل چهار بار باید بری که استاد بهت میان ترم هشت نمره بده حالا بعضی استادا این شرط ندارن

درسا خب سخته چون بیشتر خودخوان ولی بعدا برای آزمون استخدامی تو راحت تری نسبت به بقیه

امتحانا همه تستی 

مثلا دوازده واحد ترم اول برداری هزینش از دو تومن کمتره

پیام نور مدرکش معتبر بیشترین استخدامی داره

اگه زبان دوست داری به نظرم بنویس خودت بخوای و تلاش کنی موفق میشی

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاسا حضورش اجبار نیست ولی حداقل چهار بار باید بری که استاد بهت میان ترم هشت نمره بده حالا بعضی استا ...

میدونه من زبان دوست دارم 

البته خودم دانشجو هستم 

آما رشته اش کاردانی

و من دوست دارم مدرکم لیسانس باشه نه فوق دیپلم 

میگم اینطوری زبانم قوی تر میشه ...

پیشه همزمان ۲ تا رشته مختلف خوند؟

اون دانشگاهم علمی کاربردیه

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2731
کلاسا حضورش اجبار نیست ولی حداقل چهار بار باید بری که استاد بهت میان ترم هشت نمره بده حالا بعضی استا ...

بعد آیت شکلی نیست غیبت کنی حذف کنن اینا؟

امتحاناتش چند وقت یکباره

بعد آیت شکلی نیست غیبت کنی حذف کنن اینا؟ امتحاناتش چند وقت یکباره

حداقل هر درسی که برداشتی یکبار هر کدوم برو ازشون بپرس چند کلاس بیایم کافیه مثلا من زبان فقط یه بار سرکلاس رفتم گفت کافیه میان ترم میده دیگه خودم باید بخونم

ولی استاد اندیشه گفت حتما چهار بار باید بیام که میان ترم بده

ولی کلا اگه یک یا دو یا حتی سه تا جلسه غیبت کنی نه حذفت نمیکنن 

من نشنیدم هم علمی کاربردی هم پیام نور ولی شاید بشه تو گوگل مشاور هیوا سرچ کن نوشته اونجا 

امتحان یکبار همون امتحان اصلیه که مثلا این ترم خرداد شروع میشه میان ترم امتحان نمیگیرن همین سر کلاس میری میان ترم یا تحقیقی چیزی میدن شاید بعضی استادا امتحان بگیرن که تو گروه میگن

اینم بگم اگه بری پیام نور بعد انصراف بدی باید جریمه بدی قبلش بهش فکر کن بعد ثبت نام کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
میدونه من زبان دوست دارم  البته خودم دانشجو هستم  آما رشته اش کاردانی و من دوست دارم مد ...

بزار یه چیزی بگم من خودم میخواستم علمی کاربردی بنویسم بعد یه سازمان معتبر دولتی برای استخدامش میگفت مدارک علمی کاربردی قبول نمیکنه اما خیلیام قبول میکنن تحقیق کن جایی که بعدا میخوای استخدام شی شرایط مدرکش چجور

پیام نور ازمون استخدامی قبول میشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزار یه چیزی بگم من خودم میخواستم علمی کاربردی بنویسم بعد یه سازمان معتبر دولتی برای استخدامش میگفت ...

فرای ثبت نام پیام نور اول باید کاردانی بخونم بعد کارشناسی؟

فرای ثبت نام پیام نور اول باید کاردانی بخونم بعد کارشناسی؟

نه همون دیپلم کافیه موقعی که ثبت نام بدو کنکور بر اساس سوابق شروع شد 

برو کافی نت مدارکت ببر اونا انجام میدن

دیپلم و شناسنامه و عکس کافیه 

رشته های که میخوای و مراکز که انتخاب کردی کدشون میدی به کافی نتی اون انجام میده بقیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40