2737
2734
عنوان

چجوری بهش نزدیک شم؟

125 بازدید | 8 پست

من یه همکلاسی دارم خیلیییی ازش خوشم میاد😭

پسر آروم و درس خون و متینیه

چند بار تو دانشگاه چشم تو چشم شدیم و حتی یه بارم شانسی تو یه کلاس کنارم نشست... امروز دوباره تو راهرو با رفیقام بودم ، اینم منتظر بود کلاسش شروع شه بعد اومد یه جایی نزدیک من و دوستام وایساد.

من نمی‌دونم از من خوشش میاد اصن یا کلا تو فاز عشق نیست.

بخوام رو راست باشم خودم قیافه ام اوکیه و خوشتیپ  

ولی ازونجایی ک کم رو هستم اصلا بلد نیستم چجوری حداقل یکم بهش انرژی بفرستم یا خوش رویی کنم یا هرچی

تا حالا تو دانشگاه نتونستم حتی با یه پسر درست حرف بزنم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با رفیقش دوس شو در حد حتی سلام علیک بعد برو بگو آقای فلانی شما از فلانی خبر دارید و... بحث باز کن 

یا مثلا سعی کن اگ نزدیک هم نشستید با کسایی اون اطراف نشستن حرف بزنی جوری ک اونم کم کم قاطی بحث بشه 

سعی کن اقدامی معقولانه انجام بدی 

رفتار احساسی ممکنه خوب جواب نده 

ادامه تحصیل موجب این ارتباط شما بوده 

از این راه و مقوله بهشون نزدیک بشین 

همه چی در خلال این نزدیک شدن به تدریج در آینده  مشخص خواهد شد 

به طور مستقیم از عشق و علاقه حرف نزنین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2740

مثلا اگ میدونی فوتبالی‌هس اطرافش با ی نفر در مورد فوتبال حرف بزن ی حرف اشتباه بلند بگو در مورد فوتبال جوری ک بشنوه بعد احتمالا وارد بحث میشه 

یا مثلا نزدیکش بشین تو کلاس بعد استادا معمولا زر زیاد میزنن بعد ی جوری ک انگار داری با خودت زمزمه میکنی بگو این استاد فلانی هم عجب آدمیه هاا بعد اونم چون دلش پر قاطی میکنه خودشو 

یا هم به دوستای پسرت بگو برن بیارنش تو تو جمعتون 

هزار تا راه هس 

اصلاببین با چی میاد پیدا سواره با متر و... اگ پیاده با مترو میاد اما شو دربیار ی دو بار تو راه دانشگاه ببینیش رو در رو شید