2733
2734
عنوان

اگه مهریه کامل بخشیده شه

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی قراره مهریه رو ببخشم و توافقی جدا شیم دیگه مگه فرقی هم داره؟

توافق یعنی هیچ مشکلی ندارید از حق و حقوق هم گذشتید و میخواید جدا بشید یا توافق شده اقا فلان ملک یا مهریه شمارو بده و هیچ مشکلی نداره سریع پیش میره فقط باید جواب عدم بارداریت بیاد اما شما یک سومشو گذاشتی اجرا چون شوهرت قبول نکرده بده اگه دادگاه ب نفع شما رای بده میتونی طلاقتو سریع بگیری اگه نه ک طول میکشه ب نظرم ببخش اون یک سومم اگ واقعا دوسش نداری اینطوری درسته حقته میتونی بگیری اما چند سالم شده طول کشیده اسمشم تو‌شناسمت هست ختی نمیتونی از کشور خارج بشی چون شوهرته باید اجازه بده دندون لق بکنی بندازی دور خودت راحتری

من تنها دلیلم واسه جدایی بی پولیه به نظرت اصلا قبول میکنن؟

ببین شوهرت میخواد باهات زندگی کنه؟خب هر کی دلیلی داره بخاطر قیافه هم دیدم جدا شدن این شخصیه هر کی ب هر دلیلی دیگ نمیخواد ادامه بده شوهرت راضی به طلاق باشه ک مشکلی نیست اما راضی نباشه کفش اهنی باید پات کنی چون معمولا دادگاه هم خودش یکم طول میده ک شاید سازش کنید

من تنها دلیلم بی پولیشه یعنی اگه بره سر کار میدونم خیلی پشیمون میشم

چند ساله ازدواج کردی؟ببین ب نظرم دلیلت منطقی نیست باز خودت میدونی ممکنه ی روز وضعش بهتر بشه ازدواج مجدد کنه و تو بمونی تو پشیمونی پول تو زندکی میاد و میره گاهی هست گاهی نیست الان زن و شوهرا با هم میرن سرکار جون میکنن ی خونه ۶۰متری بخرن اگ دوستش داشته باشی شک نکن پشیمون میشی

راضیه

چی بگم برای طلاق هیچ وقت دیر نیست خیلی فکر کن حالا ک نیست و تنهایی همه جوانب طلاق بسنج طلاق سخته خیلی مگه اینکه استقلال مالی داشته باشی مشکل نباشه تنها بمونی تا کیس مناسب بیاد نیومدم خودت از پس خودت بر میای جوری نشه ک سر سال نشده مجبور بشی بخاطر پول یا حرف مردم ازدواج کنی ازون بدتر

چی بگم برای طلاق هیچ وقت دیر نیست خیلی فکر کن حالا ک نیست و تنهایی همه جوانب طلاق بسنج طلاق سخته خیل ...

استقلال مالی ندارم خونه بابام هستم و چون خودش هم راضیه دیگه هیچ کارش نمبشه کرد چون من به خاطر کار ولش کردم امروز رفت سر کار

استقلال مالی ندارم خونه بابام هستم و چون خودش هم راضیه دیگه هیچ کارش نمبشه کرد چون من به خاطر کار ول ...

ب نظرم باید رهاش میکردی بخاطر بیکاری اما حرف طلاق نمیزدی فعلا اگ زندگیشو دوست داشت میرفت سرکار شمام برمیگشتی اما الان یکم فرق میکنه پس زنگیشو دوست داره ک رفته سرکار دیگ وگرنه ک دیگ شما ک میری چرا باید بره سرکار راحتر میشه ک

ب نظرم باید رهاش میکردی بخاطر بیکاری اما حرف طلاق نمیزدی فعلا اگ زندگیشو دوست داشت میرفت سرکار شمام ...

نمیدونم بهم پیام داد برو درخواست بده میام امضا میکنم بیا وسایلات هم ببر بعدش دیگه ن زنگ زده ن پیام رسما گذاشتتم کنار

2706