2752
2734

بچه م سینمو نمیگیره 

مجبورم بدوشم، حالا نمیدونم کجا نگه داری کنم و از چه طریقی گرمش کنم 

کمک میکنید☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

نگرانم

اگر شیشه دادی از اونه شیشه رو قطع کن گرسنه بمونه بخوره با دوشیدن نمیشه کاری گرد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بدوش بذار شیشه شیر تو‌ یخچال بعد به اندازه ای که میخوره بریز تو یه شیشه شیر دیگه تهشو بذار تو آب گرم تا هم دما بدن بشه تقریباً البته قبلش بذار یه‌کمی تو محیط هم‌دما بشه با محیط.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
تو یخچال برا استفاده همون روز میتونی بذاری و فریزر تا چهار ماه میمونه  بعدشم به روش بن ماری یع ...

چهارماه؟

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

عزیزم یه پلاستیکی های فریز مانندی هست بری داروخانه بهت میدن شیر و که دوشیدی میزاری تو اون میتونی بزاری فریز تا چند ماه نگهداری کنی بدون اینکه خراب بشه 

هرگز تو شیشه شیر نگهداری نکنی 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
چرا خشک شه

چون شیرو مغز تولید میکنه و با مکیدن دستور تولید میده 

هیچ‌شیردوشی نمیتونه قرایند مکیدنو انجام بده 

من بچم شیش ماهشه سینمو‌ نگرفت مدتی دوشیدم دادم به شو بعدا خشک شد 

الان شیرخشک میخوره منم خشکه خشکم