2752
2734
عنوان

انقد دوست دارم ازدواج کنم ولی شرایطشو ندارم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 47 پست
خواب دیدی خوش باشه .بدون کار و پول و مهارت زن این روزا زندگی زهره .اویل یکم حذابه ولی بعدش همش تلخیه ...

مهارت دارم به اندازه ی خودم ا لحاظ مالی هم دستم تو جیب خودمه

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باید ب خودت تکیه کنی مثلا من پدرم وضع مالی خوبی داره مواد غذایی پوشاک قشنگ می‌خره اما کافیه بگم ۲۰۰ ...

موفق باشی عزیزم

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
باید ب خودت تکیه کنی مثلا من پدرم وضع مالی خوبی داره مواد غذایی پوشاک قشنگ می‌خره اما کافیه بگم ۲۰۰ ...

وی واقعا نیلز دارم یکی بهم بگه چجوری خودمو از این منجلابی که توش گبر کروم در بیارم افسردگی کل زندگیمو گرفته ازم

مطمئنا پسر مردم هر چقدر هم عاشقت باشه‌، غذا میخواد مهمونی میره، مهمون میاد خونه‌ت، کار خونه رو باید ...

اخه بحث اینه آدم از ی سنی به بعد میل به جنس مخالف پیدا میکنه برای ازدواج نه برای دوستی 

یکی ۲۰ سالگی این حسو پیدا میکنه یکی ۳۰ سالگی 

این سحای هاام هست ولی عوضش آدم تا حدودی آرامش میاد سراغش اگه طرفش خوب باشه

اره میدونم ولی فک نکن خونه شوهر بری دلت بخواد حموم نری یا مثلا دلت هروقت خواست کار خونه بکنی و کسی م ...

اینایی که گفتید نشونه های ی انتخاب اشتباهه

اخه بحث اینه آدم از ی سنی به بعد میل به جنس مخالف پیدا میکنه برای ازدواج نه برای دوستی  یکی ۲۰ ...

البته این روزا پیدا کردن آدم خوب خیلی سخته. بهرحال ازدواج بهشت نمیشه برات حتی با بهترین آدم

وی واقعا نیلز دارم یکی بهم بگه چجوری خودمو از این منجلابی که توش گبر کروم در بیارم افسردگی کل زندگیم ...

من نمیدونم تا چ حد محدودیت داری و وضعیت چطوره اما از خودم میگم من شروع کردم پیاده روی صبح خیلی زود این نسیم اول صبح و صدای پرنده بهم انرژی میداد بعد پول هرچقدر کم از روز تولد عیدی هرچی ک بود جمع میکردم حتی موقع خرید میگفتم من نیاز ندارم ب جاش پول بدید کم کم جمع کردم باهاش کار کوچیک راه انداختم و حین همین دنبال کار بیرون بودم رفتم باشگاه ثبت نام کردم اونجا حرف میزدم و خواستم هرزمان زنونه جمعی داشتن بهم بگن و اینجور وارد اجتماع شدم تو یوتیوب چندتا کانال ک برام خیلی انرژی مثبت داشت از دخترای مجرد موفق دنبال میکنم و....

من الان با اینک شغل شوهرم طوریه ک دوروز خونه نیس سرکاره ۵ روز هس اون دوروز رو تنبل میشم بعد شب اولی ک میخاد بیاد زورم میاد واقعا میگممم وااای باز ایمان داره میخواد خدایا حوصله ندارم چیکار کنم؟؟؟؟ نمیگم متاهلی بده اتفاقا خوبه آدم عشق و همدم داره اینک یک تکیه گاه محکم ک دوست داره عاشقته خوبه اینک خونه خودتی خوبه راحتی آزادی همه جوره هرجا دلت خواست بری هرموقع بری و برگردی خونت مسلمه ک آزادی ای ک تو متاهلی هس تو مجردی نیس  از مجردی خیلی خیلی بهتره ولی وقتی فعلا نوبت نشده قسمتت نشده فکر نکن ک افسرده شی

2706