2752
2734
عنوان

انقد دوست دارم ازدواج کنم ولی شرایطشو ندارم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 47 پست
عزیزم چقدر نا امیدی تو.. 

خیلییی و نمیدونم از کی آنقدر حالم بد شده واقعا دارم اذیت میشم🥲

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو صر کار پول در بیار ببین چقدر عزیز میشی تو که حال درس نداری بزن تو کار 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خواب دیدی خوش باشه .بدون کار و پول و مهارت زن این روزا زندگی زهره .اویل یکم حذابه ولی بعدش همش تلخیه ..بفکر رشد خودت باش قبل از ازدواج ..حالا هر طریقی که شده از همین اینترنت کلی مهارت میشه یادگرفت‌

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
نمیدونم چجوری

باید ب خودت تکیه کنی مثلا من پدرم وضع مالی خوبی داره مواد غذایی پوشاک قشنگ می‌خره اما کافیه بگم ۲۰۰ تومن بده خودشو ب زمین و زمان میزنه آخر نمی‌ده اما خیلی راحت ۵ تومن کادو میده ب بچه خواهرش یا طلا می‌خره برای مادرم من خیلی دلم شکست گریه ناراحتی حتی افسردگی اما گفتم جهنم دیگ ذره ای توقع ازش ندارم خودم دارم تلاش میکنم از چاله در بیام تنهایی خودمو بکشم بالا

مگ لباس راحتی نمیپوشی توخونه؟

میپوشم ولی مجبورم لباس بلند و پوشیده بپوشم که جلوی بابام و داداشام بد نباشه

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤

مطمئنا پسر مردم هر چقدر هم عاشقت باشه‌، غذا میخواد مهمونی میره، مهمون میاد خونه‌ت، کار خونه رو باید انجام بدی، بچه داری کنی. ازدواج هم سختی های خودش رو داره. با خانواده ۲۰ سال زندگی کردی و میخوای با یه آدم غریبه با فرهنگ و تربیت کاملا متفاوت بری زیر یه سقف. عجله نکن

خیلی سخته بقران خسته شدم هر روز غرغرشونو تحمل میکنم 

اره میدونم ولی فک نکن خونه شوهر بری دلت بخواد حموم نری یا مثلا دلت هروقت خواست کار خونه بکنی و کسی مجبورت نکنه اتفاقا شوهر بدتر مجبورت میکنه ک باید از همه لحاظ همه جوره آماده ب خدمت آقا و در حال همه جور سرویس دهی باشی اگ یکبار موهات چرب بود و همش بگه اه این چ وضعته برو حموم یا از سرکار بیاد بگ این چ وضعش خونس بعد یک هوو میاره روت خدایی نکرده اگ ادامه پیدا کنه بعد میشی کلفت یک ملکه و پادشاه یادت باشه

برو صر کار پول در بیار ببین چقدر عزیز میشی تو که حال درس نداری بزن تو کار 

بخدا دارم کار میکنم آنلاین شاپ زدم ولی چون ازشون کمک میگیرم سر پست کردن میگن بی عرضه ای 

خب بخون امسال تمومش کن خانوادت بهت گیر نمیدن دانسگاه هم پره موقعیت خوب

ی ماهه چیکار میتونم کنم اخه

حسم اینه که فیلم زیاد دیدی .اون عاشقونه ها امروز دیگه وجود نداره .

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
بخدا دارم کار میکنم آنلاین شاپ زدم ولی چون ازشون کمک میگیرم سر پست کردن میگن بی عرضه ای 

خودت نمیتونی پست کنی ؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706