2733
2739

ایرانی خارجی  

من مای میزدم قبلا مای رنگی spf 60 خیلی مزخرف بود لک افتاد صورتم هنوز ک هنوز لک مونده نرفته 

بعد اون چند سال اصلا ضدآفتاب نزدم

چند وقت پیش تراست گرفتم اینم گفتن بیخوده

میشه برا خونه🏡دارشدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از ضد افتاب های ریحان کالا استفاده کن که بدون مواد شیمیایی،  افزودنی هست. 

کاملا اورگانیک و خالص هست. 

رضایت محصول شون هم بالاست. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

همون مایه ایرانی ۶۰ درصدو میزنم

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2740
بی رنگ یا رنگی؟ پوستت چرب نمیشه؟

بی رنگ بافت فلوییدی داره

من کلا پوست چربی دارم و صورتم براق بود روتین پوست چرب رو پیش رفتم این ضدآفتاب اوایل هم برق  میزد وقتی خیلی میمونداما الان نه براق نمیشه چون چربی پوستم کم شده