2733
2734

سلام

بچه ها سوالم از کسایی هست که جاهای خصوصی مثل دفتر و شرکت و ... مشغول به کارن و بیمه هستن.

من توی یه دفتری شاغلم. کارفرمام بعد ۳ سال به اصرارِ ما تصمیم گرفته بیممون کنه. 

اما خیلی لفتش میده. قرار بود از فروردین بیمه رد کنه ... دیروز باهاش حرف زدم هنوز نرفته دنبالش. یه کاری و خیلی برای خودش سخت میکنه. هی میگه فرصت ندارم و پروسه داره و فلان.

میخواستم بدونم واقعا پروسه‌ی خاصی داره؟ الان که اخر ماه هست میتونه از اردیبهشت بیممون کنه یا دیر شده و میره برای خرداد؟ 

فروردین و چی؟ اگه الان بره دنبالش میتونه از فروردین برام بیمه رد کنه؟ یا دیر شده؟ بهش گفتم سهم کارفرمای فروردین و حتی خودم میدم فقط برید دنبالش. خیییییلی لفتش میده. واقعا تنبله 😖 منم به سابقه ی بیمم نیاز دارم‌ و مجبورم.

تجربه ای دارید شما؟ 

من خودم نخواستم بیمه بشم 

ولی خوبع تصمیم گرفته بیمه بشی 

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا شرکت همسرم هر کس بیاد از ول بیمه میکنه پروسه خاصی نداره باید ثبت نام کنه و نماینده بیمه بیاد برا بازدید و بعد بیمه کارکنان رو رد کنه 

اینکه از الان بخواد برا فروردین رد کنه فکر نکنم بشه

چون خودم بیمه ام رو  جدا رد میکنم نشد که قبل تر رو بیمه رد کنم 

برا شرکت همسرم هر کس بیاد از ول بیمه میکنه پروسه خاصی نداره باید ثبت نام کنه و نماینده بیمه بیاد برا ...

اوووو

خب الان همین اردیبهشت بره، همین اردیبهشت بیمه رد میشه تا بیان بازدید و اینا؟

دلیل خاصی داری؟ پولشو بهت میده؟ 

پولش که زیاد نیست فک کنم کمتر از یه تومنه 

نمیخوام فعلا از بیمع پدرم خارج بشم 

ولی شابد رفتم دنبالش

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم