2752
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 263 پست

من یکی و میشناسم الکی معروف شده و ادای عاقل ها رو درمیاره بعد هرجا دلش میخاد توهین میکنه🤢

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ولی یکی هست که همه می‌شناسمش به همه میپره

آره خیلی شده اما تابحال تاپیک نزدم برای دردودل فقط پست گذاشتم.امااهمیتی نمی‌دم بالاخره اونم انسانها باطرزتفکردیگه ای .هیچوقت بافکرکردن به حرفای بقیه خودموناراحت نکردم🌷

عصرت بخیر اوپرا جان خوبی؟ 😍❤️ تاپیکت رو دیدم  از ته دل دعا می کنم همه چی عالی پیش بره براتون ...

سلام عزیزن

مرسی

من مدیون مهربونی شما هستم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

یکی گفت مرد هستی دلم بدجور شکست😐

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
من پرستارهایی که باعث نابیناییم شدن رو هم بخشیدم. ولی هروقت یاد تاپیک اون کاربر می افتم واقعا دلم می ...

زهراجان میدونستی اگه عصبهای چشمت آسیب ندیده باشن احتمال بیناشدنت هست🙂 دکتر رفتی تا حالا؟

بله زیاد 

یکی دونفر  متعصب هستن هزارتا  اکانت های فیک دارند هر دفه با یه اکانت حمله میکنن 😂😂 و من میدونم دقیقا کیه چون حرفاش حفظ هستم 

ولی برام ذره ای اهمیت ندارند تو زندگیم انقد به چیزای بزرگ دست پیدا کردم که ارزش این آدما تو چشمم مثل پشه است  

همیشه پشت سر آدم های موفق هستن کسایی که مثل سگ واق واق کنن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
سلام عزیزن مرسی من مدیون مهربونی شما هستم

خواهش میکنم عزیزم 

این چه حرفیه جانم کاری نکردم 

بمونی برامون اوپرای قشنگم ❤️ 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام بله بارها و بارها بنده دیروز در مورد بیماری جدیدم تاپیک زدم چند نفر اومدن میگن دیدی خدا جواب ...

واقعا متاسفم براشون، طرف باید خیلی بیشعور باشه که همچین حرفی بزنه 

ولشون کن بعضی هاحتی لیاقت اینو ندارن که ادم بخواد انرژیشو صرفشون کنه و به حرفای مسخرشون فکر کنه

Off
مرسی  همین طوره  سرطان برای ما یعنی مرگ و عدم درمان یادمون رفته علم پیشرفت کرده عمر عز ...

عزیزم انشاالله این روزا هم میگذره و شما به سلامتی ازش عبور کنی من شمارو نمی‌شناختم ولی مثل اینکه خیلی محبوبی بین کاربرا امیدوارم همیشه خوشبخت سلامت باشی❤️

دقیقا همه ادم ها زخم ها و دردهاشون را میارن اینجا. حداقل اگر نمیتونیم مرهم زخم ها باشیم نمک هم روی ز ...

خوبی مینو جانم 

خواهر زاده ات حالش چطوره؟ تغییر کرده؟ 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
چه دل بزرگی داری  انشالله خدا جواب قلب مهربونتونو بده بینایی تون دیگه بر نمیگرده ؟ از چه سنی ...

چرا با معجزه خدا و اهل بیت فقط برمیگرده.
از بچگی اینطوری بودم و همیشه کامل نابینا بودم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
واقعا متاسفم براشون، طرف باید خیلی بیشعور باشه که همچین حرفی بزنه  ولشون کن بعضی هاحتی لیاقت ا ...

سلام گل قشنگم خوبی؟ 😍 

2706