2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو صفحه دوم میزارم

ای بابا حاضری مونو اعلام کردیم معطلم شدیم حالا میگی صفحه دو میذارم ؟😑خدافظ

من و تو بهش میگیم نشخوار فکری یا overthink اما عبدالوهاب الرفاعی خیلی جالب میگه:در سرم جنگ های بسیاریست و تنها کشته اش منم ...🥀🍂        لطفا امضامو کپی نکنید
ن ولش من نمیزارم بدون ارایش شبیه بغض یاکریمم🦦

😂😂😂😂😂دختر ترکیدم از خنده ها 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
بره صحفه دوم میزارم میگن توصحفه اول نباید گذاشت چون

بابا صفحه ی اول مشکلی نداره

نباید تو عنوان باشه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
عاطی بقران چناااااان رک می‌خوام بهش بگم  که هنگ کنه

نه گناه داره😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706