2752
2734

بخوام با خودم صادق باشم 

دوست دارم که ازنظر مرد و زن زیبا بنظر برسم 

و بخاطر زیباییم تحسین بشم

این حسی هست که تو وجودمه

ولی در واقع همه آدما همینطورن هستن 

دوست دارن زیبا بنظر برسن دوست دارن تحسین بشن بهشون بگن خوشکلن 

ولی یکم که بیشتر فکر می کنم 

می بینم چه فرقی به حال من نداره که بقیه منو زشت بدونن یا زیبا 

منو تحسین کنن یا نکننن 

یا تمجید بقیه 

چیزی به من  اضافه نمیشه

و برای همین میخوام این طرز فکر که قیافه  چیزمهمی هست  رو بزارم کنار و خودمو از این معیار ها آزاد کنم  

واقعا 

آدمی که خودشو تو گیر و دار این معیار ها بندازه همیشه تو زندانه  

و همیشه در حال زجره 

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم،/https://biaupload.com/do.php?filename=org-6cb7ae549b441.mp3

چرا فکر میکنید ما از نظر بقیه می‌خوایم زیبا باشیم ؟ پس خودمون چی ؟ 

آدمیزاد از دوران شروع بشریت همیشه دنبال زیبایی و آراستگی بوده و چه اشکالی داره کاری که دوست داریم رو بکنیم اونم برای حال خودمون؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از قیافه خودم راضی ما ولی بدمم نمیاد مورد تعریف قرار بگیرم  ولی نسبت به همسر اینده میگم خوب نیس که ملاک  پول باشه و ظاهر ولی درواقعه هم پول برام مهمه هم قیافه حالا نمیگم زیبا باشه ولی جذاب باید باشه 

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔
2731