2752
2734

شامتو سبک بخور و زودبخور چیزی حذف نکن فقط کم کن حذف کنی وعده بعدی حریصترمیشی

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شامتو سبک بخور و زودبخور چیزی حذف نکن فقط کم کن حذف کنی وعده بعدی حریصترمیشی

اخه شوهرم زودتر از ساعته۹شام نمیخوره وحتما هم باید باهم شام بخوریم دیگه واقعا نمی‌دونم چیکار کنم حوصله ی کالری شماری هم ندارم

برای لاغر شدن و برای سلامتی صبحانه و شام بخور و ناهار رو حذف کن.

بجای وعده ناهار میوه و سبزیجات مشرف کن.

شام مهمترین وعده س.چون باعث میشه بدنت زمان خواب فعال باشه و کالری بسوزونه.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
برای لاغر شدن و برای سلامتی صبحانه و شام بخور و ناهار رو حذف کن. بجای وعده ناهار میوه و سبزیجات مشر ...

ممنون عزیزم میشه بگی صبحانه رو کی بخورم شام رو هم ساعته۹بخورم اشکالی نداره؟

اخه شوهرم زودتر از ساعته۹شام نمیخوره وحتما هم باید باهم شام بخوریم دیگه واقعا نمی‌دونم چیکار کنم حوص ...

ناهارت رومفصل درست کن شام سبک درست کن واسه سلامتی خودت وهمسرت خودتو باسبزیجات  گوجه ماستی چیزی سیرکن

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
ممنون عزیزم میشه بگی صبحانه رو کی بخورم شام رو هم ساعته۹بخورم اشکالی نداره؟

۹ برای وعده شام خوبه عزیزم.

صبحونه هم هروقت بیدار شدی یه نیم ساعت لااقل بزار بگذره دیگه گلم.

میان وعده هم ساعت ناهارتون بخور.

بادوم ، میوه سبزیجات

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
اخه هرکاری میکنم نمیتونم کم بخورم😔

میتونی عزیزم

شما یه تصمیم خیلی خوب🍃 برای سلامتی بدنت گرفتی

پس میتونی خیلی اصولی پیش بری

و به نتیجه دلخواهت برسی💪🏻🍃 

پس فقط(( ارادتو قوی کن ))🍃🌺

بگو هییییچ چیزی نمیتونه منو سست کنه🤬

و من میتوانم💪🏻🌱