2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد زایمان که بیمارستان خودش لباس میده ولی مثلا لباس زیر و نوار و اینا باید برداری. خودت

نه اون لباسی ک قراره وقتی از بیمارستان اومدی بیرون بپوشی...اون لباس رو میزارن تو ساک بچه یا کلا دوتا ساک میارن؟؟؟یکی برای مادر یکی برا بچه؟؟؟

به من گفتن ساک نیار فقط یه دست لباس با پتو بچه تو نایلون بذار ، لباس خودمم آوردن بخش بعد عوض کردن.

واسه زایمان طبیعی تو همون اتاق زایمان میگفتن یه دوش بگیرید و لباس بخش بپوشید ، بعد زایمان به همراهی شون میگفتن بیاره واسشون .

البته هر بیمارستانی یه جوره، همون روز از خودشون باید بپرسی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

واسه ترخیص هم با همون لباسی که رفته بودم ، برگشتم.

موقع بستری که درآوردم گذاشتم تو نایلون مامانم برد اتاقم

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘