2752
2734
عنوان

بچم بچه همسایرو زد عذاب وجدان دارم

153 بازدید | 17 پست

بچش یه پسر4سالس دختر منم2سالشه اومد کادو تولد دخترمو داد موند پیشم خیلی وقتا میاد ون ساعت میمونه ناهار میدم بهش شیر کاکائو چیپس درست میکنم کیف میکنن میریزن میپاشن خودم جم میکنم میگم خوش باشن امروز ناخن دخترمو نگرفتم چون نمیزاره مجبورم خوابه بگیرم چن وقته خسته بودم امروز میخواستم بگیرم ک نمیدونم از رو لجبازی حسادت چی حمله کرد به بچه چنگ زد صورتشو بچه گف میخوام برم خونه صورتش یکم خون اومد منم زنگ زدن مادرش گف بزارش اسانسور گذاشتم یادم رف کلید اسانسورو حالا بزنم عصبی بودم نگو بچه تو اسانسور از ترس گریه میکنه مادرشم پاش درد میکنه نمیتونس از پله بیاد رفتم اسانسورو زدم زنگ زدم کلی عذر خواهی الان میخوام برا بچه کادو بخرم از دلش درارم چی بخرم چیکار کنم؟عذاب وجدان دارم

سخت نگیر

❌❌❌ هیچ وقت بچه زیر ۷ سال رو تنها تو

آسانسور نذارین ❌❌❌

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشین بخر،حتما برو از دلشون دربیار بیچاره مادره تو دلش ولولوس

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2731

اسباب بازی

ماژیک

دفتر و مداد رنگی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اسی یه کاری کردی بچه تا صد سال آینده از هزار کیلومتری خونت هم دیگه رد نشه 😂😂😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
امانت بود اخه🥲

کار درستی میکنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بنده خدا برادر مادرش تازه فوت شده جوون بود کلا مادرش حالت غم وناراحتیم داره دلم واقعا کبابه

وای وای بیچاره گناه داره پس حتما یه حرکتی بزن عصر براشون

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2706