2737
2734
عنوان

بلد نیستم بچمو تربیت کنم

111 بازدید | 9 پست

مثلا کاری که اشتباهه تو خونه براش توضیح میدم قبول میکنه

ولی تو موقعیتش که قرار میگیره کار خودشو میکنه و قبول نمیکنه

مثلا وقتی جایی میریم تو جمع به سهم خودش راضی نیست گیر میده به غذا یا تنقلات دیگری

انقدر گریه میکنه اون طرف هم میده بهش

جان عزيزاتون تاپيك سياسي نزنين .نميتونم جلوخودمو بگيرم تعليق ميشم .ديگه سيم كارت ندارم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سخت نگیر اقتضای سنشه دختر منم همینه بزار بچگی کنه 

بچه چهار ساله با گریه و .. به بقیه گیر میده که باید سهمت رو بدی به من و تا نگیره ول نمیکنه بچگی کردنه؟ تو رو خدا بچه هاتونو به بهانه اینکه بچه س ولش کن،بار نیارین بچه به تربیت نیاز داره

استارتر هرچقدر گریه کرد بیشتر از سهمش بهش ندین چند بار که ببینه گریه فایده ای براش نداره می‌زاره کنار

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
بچه چهار ساله با گریه و .. به بقیه گیر میده که باید سهمت رو بدی به من و تا نگیره ول نمیکنه بچگی کردن ...

بزار بچت به اون سن برسه بعد بیا نصیحت کن 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2740
بزار بچت به اون سن برسه بعد بیا نصیحت کن 

بچه من 8ماهشه و قطعا می‌دونی بچه های این سن عادت بد مو کشیدن پیدا میکنن هر بار بچه 8ماهه م مو خودم یا شخص دیگه ای رو بکشه بهش میگم مگه نگفتم مو نکش کار بدیه بعد هم انگشتم رو تکون میدم و میگم نه، بچه تو هر سنی نیاز به یادگیری ادب داره

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
بچه من 8ماهشه و قطعا می‌دونی بچه های این سن عادت بد مو کشیدن پیدا میکنن هر بار بچه 8ماهه م مو خودم ی ...

بزار چهار ساله بشه بهت میگم این پست رو اسکرین بگیر نگه دار اونروز باخودت میگی ببین چجوری قضاوتش کردم

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467