2752
2734
عنوان

خانمایی ک ای وی اف کردن میشن بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 50 پست
خیلی اجبارنیست ولی بیشتریا به من گفتن نشینی بهتره.برای ادرار برو توحموم سرپا. امیدوارم خدا دامنتوسب ...

باراوله

یعنی ی روز منم مامان میشم ؟  بیام تاپیک بزنم از بچه داری سوال کنم 🥺
انشالله که نتیجه بگیری عزیزم  دخمله

ممنونم عزیزم قدمش مبارک باشه😇🥰💞

برام دعاکن 

مراقب خودت ونی نی باش 

انشالله زایمان خیلی راحتی داشته باشی وفرشته کوچولو بیاد بغلت🌹🌻❤️👋

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باراوله

توکلت به خداباشه 

این دستشویی فرنگی وخیلی راه حلهای دیگه همه راهکارهای انسانین

اصل کاری خداست که ببینیم چی برامون رقم زده

برات دعامیکنم به حق امام رضا همین دفعه باردارشده باشی❤️🥲🤲

خیلی اجبارنیست ولی بیشتریا به من گفتن نشینی بهتره.برای ادرار برو توحموم سرپا. امیدوارم خدا دامنتوسب ...

سلام عزیزم میشه بدونم شما مشکلتون چیه و اینکه هزینه اش چندشد با بیمه یابی بیمه؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
باراوله

عزیزم هزینه اش چندشد با بیمه یا بدون بیمه؟میشه بدونم شما مشکلتون چی بود و اینکه کجا انجام دادید؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
سلام عزیزم میشه بدونم شما مشکلتون چیه و اینکه هزینه اش چندشد با بیمه یابی بیمه؟

من مرکز فاطمیه همدان که دولتیه میرم همه بیمه هارو تحت پوشش داره از هزینه پانکچروانتقال وآمپول ودارو دفعه اول حدود ۱۰ الی ۱۵تومن شد 

ولی اینسری داروهای من بخاطر ذخیره تخمدان پایینم گرون شد دارو برای۳ماه شد۴تومن

شوهرم تحرک اسپرمش بشدت کمه خودمم ذخیره تخمدانم بشدت پایینه

هرسوالی داشتی بپرس 

من مرکز فاطمیه همدان که دولتیه میرم همه بیمه هارو تحت پوشش داره از هزینه پانکچروانتقال وآمپول ودارو ...

دستت درد نکنه عزیزم اتفاقا منم می‌خوام برم فاطمیه همدان هزینه iuiاونجا با بیمه چند درمیاد چون دکتر هنوز به من ای وی اف پیشنهاد نکرده مابدون هیچ مشکلی هستیم ولی نمی‌دونم برای ای یو ای هزینه الکی نشه یوقت شما دوبار انجام دادید؟پیش کدوم دکتر انجام دادید ممنون از کمک

دستت درد نکنه عزیزم اتفاقا منم می‌خوام برم فاطمیه همدان هزینه iuiاونجا با بیمه چند درمیاد چون دکتر ه ...

دکتر یاونگی برای باراول بود که نتیجه نداد برای بار دوم تازه اقدام کردیم 

راستش من اصلا آی یوآی انجام ندادم ولی هزینش حتماخیلی کمتره شماره بیمارستان روهم دارم اگه خواستی 

چندوقته اقدام کردی 

دکتر یاونگی برای باراول بود که نتیجه نداد برای بار دوم تازه اقدام کردیم  راستش من اصلا آی یوآی ...

ممنون ازت عزیزم آن شاءالله این ماه مامان بشی 

من بعد از دنیا اومدن دخترم جلوگیری نکردم کلا تا تا ارسال شد ۵سال بدون جلوگیری که دیگه پارسال رفتم دکتر و دارو اینا نشد دیگه دکتر گفت باید ای یو ای کنی موندم ای یو ای کنم جواب میگیرم یانه چون من این ماه میخواستم برای ای یو ای پیش دکتر ربیعی تو بوعلی انجام بدم که روز ۸سیکلم ۵تا فولی داشتم ولی روز ۱۲سیکلم که رفتم بیمارستان بوعلی سونو کرد گفت فقط یدونه تخمک سمت راستت داری حدس زدم که اون فاصله ۸تا۱۲سیکلم اون ۴تاش آزاد شده باشم چون سونو اولی رو یجا دیگه گرفته بودم از دکتر ربیعی نپرسیدم چرا اینجور شده گفتم برم فاطمیه لااقل اگه نشد هم هزینه زیادی نکرده باشم چون بوعلی آزاد حساب میکنن و بیمه قبول نمیکنن 

توکلت به خداباشه  این دستشویی فرنگی وخیلی راه حلهای دیگه همه راهکارهای انسانین اصل کاری خداست ...

توراخدا خیلی دعام کن

یعنی ی روز منم مامان میشم ؟  بیام تاپیک بزنم از بچه داری سوال کنم 🥺
ممنون ازت عزیزم آن شاءالله این ماه مامان بشی  من بعد از دنیا اومدن دخترم جلوگیری نکردم کلا تا ...

دکتر ربیعی که حرف نداره من تاآخره عمر دعاگوشم سال۹۶ فیبروم ۱۰سانتی منو درآورد ورحمم رو خارج نکرد درصورتیکه همه دکترامیگفتن رحمتوباید دربیاریم.عزیزم توکلت به خداباشه خداروشکرکن مشکل حادی نداری 

بیمارستان فاطمیه بااینکه خیلی شلوغه ولی مزایایی هم داره هم یه چکاپ کلی میکنن و تقریبادقیق هم هستن واینکه خیلی ارزونتر ازجاهای دیگه هست فقط یکم پروسه آی وی اف رو طولانی میکنن

ممنونم عزیزم من فعلامنتظرم تماس بگیرن برای پی آر پی شوهرم دوهفته است هنوززنگ نزدن بعدازپی آر پی باید۳ماه بگذره تا کمی شوهرم بهترشه بعد من شروع کنم چندبارپانکچربشم وبرم برای انتقال

دکتر ربیعی که حرف نداره من تاآخره عمر دعاگوشم سال۹۶ فیبروم ۱۰سانتی منو درآورد ورحمم رو خارج نکرد درص ...

آن شاء الله این ماه طبیعی باردارشید و دیگه نیاز به اینکارانباشه 

من همین ماه کلی هزینه کردم یه جا دیگه آزمایش ذخیره تخمدان و هورمونی و سونو و آزمایش شوهرمو همه چی گرفتم یعنی باز باید ازاول همه اینارو بگیرم؟و هزینه کنم؟

آن شاء الله این ماه طبیعی باردارشید و دیگه نیاز به اینکارانباشه  من همین ماه کلی هزینه کردم یه ...

ممنونم گلم انشالله خودتم خیلی زود بدون درمان بارداربشی

تاریخشون خیلی نزدیک باشه احتمالا دیگه احتیاج نیست ولی یه چیزی بهت بگم خواهر اول اینکه امیدوارم خیلی زود بارداربشی ولی توی این راه نباید کم بیاری من دوره اول آی وی اف برای تاییدیه آمپولام اینقدر بدو بدو میکردم که ناخن پام سیاه شد وآخرشم منفی شد خیلی حالم بدبود خیلی گریه کردم ولی دوباره بلندشدم وشروع کردم یکی ازآشناهامون بارچهارم آی وی اف باردارشد 

فقط واسه رسیدن به خواسته ات تلاش کن دیگه اینم قسمته ماست

ولی فکرنمیکنم تومشکلت مثل ما بزرگ باشه ذخیره چندبود؟

2706