2752
2734
عنوان

خانمایی ک ای وی اف کردن میشن بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 50 پست
انجیر گرمه عزیزم  بعد انتقال نباید گرمی بخوری برای اینکه یبوست نشی سالاد با روغن زیتون بخوری ب ...

من انجیر خیس کرده خوردم برای آی وی اف اولم نمیدونم ولی خداروشکر مشکلی نداشتم ایندفعه روغن زیتون میخورم

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
تاجاییکه من سردرمیارم توهیچ مشکلی نداری

ندارم همه چی خوب بوده نمی‌دونم چرا نمیشم البته من نام سرجایش نیست یعنی ممکنه ازتون باشه ؟چندرپزیم هست به شدت کل شکمم درد می‌کنه روده ام و معده ام داغونه کم غذاشدم وزنمم ۵۷هست وباقد ۱۶۹

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انجیر گرمه عزیزم  بعد انتقال نباید گرمی بخوری برای اینکه یبوست نشی سالاد با روغن زیتون بخوری ب ...

روزی یکی مجازی

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
من ذخیرم دی سال۱۴۰۱ ۷دهم بود یعنی زیره۱ که بنظرم تاثیرات عمل و آمپولای بیش ازاندازه تحریک تخمدان بود ...

نه سیگاری نیست جواب آزمایش اونم عالی بود نه دیگه نمی‌خوام دارو بخورم فقط موقعی که ای یو ای کردم میخورم میگم باید بیمارستان فاطمیه نوبت بگیریم برای ای وی اف و ای یو ای زمان زیادیذمیخواد؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍