2733
2734

کسی بلده برام تعبیر کنه یا کسی رو میشناسید ؟

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

من یکبار خواب یک شهیدی رو دیدم 

تعبیرخواب پرسیدم گفتن از همین شهید حاجت میگیری براش خیرات بده یا نذری براش بده .یادم نیست حالا حاجتم چیبود متوسل شدم یا نه.... 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خواب ی شهید دیدم ک مسیحی بود. هرچی اسمشو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. گفتم لابد فعل و انفعالات ذهنم بوده.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731
منم خواب ی شهید دیدم ک مسیحی بود. هرچی اسمشو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. گفتم لابد فعل و انفعالات ذهنم ...

شاید شهید گمنامه که هنوز شناسایی نشده🙂🥲

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
من یکبار خواب یک شهیدی رو دیدم  تعبیرخواب پرسیدم گفتن از همین شهید حاجت میگیری براش خیرات بده ...

عزیزم. خوب میشه بگید از کی سوال کردین تا منم بهشون بگم برام تعبیرش کنه

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
منم خواب ی شهید دیدم ک مسیحی بود. هرچی اسمشو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. گفتم لابد فعل و انفعالات ذهنم ...

شهیدمسیحی زیادداریم.سرچ کنیدبراتون میاد

استارتر ان شاا...خیره

خدایا بی نهایت شکرت
شاید شهید گمنامه که هنوز شناسایی نشده🙂🥲

نمیدونم والا..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
قطعا خیره حتمن حتمن گلم به نیتشون قرآن بخون و صلوات بفرست

پناه بر خدا 

اخه خیلی این داداش شهیدم که خوابشو دیدم دوستش دارم حتما براش قران میخونم مرسی عزیزم.

عزیزم. خوب میشه بگید از کی سوال کردین تا منم بهشون بگم برام تعبیرش کنه

یک سایتی بود  تعبیر خواب میکرد تو گوگل پیداش کرده بودم

ولی متاسفانه دیگه  چند ساله انجام نمیده اصلا...

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
شهیدمسیحی زیادداریم.سرچ کنیدبراتون میاد استارتر ان شاا...خیره

دیگه الان اسمشم یادم نیست‌‌..

همون نصف شبی ک خوابشو دیدم و اسمش یادم بود کلی سرچ کردم ولی ی دونه سر نخم دستم نیومد

اون شهید تو مشکلاتت کمکت میکنه

اره دقیقا 

من یکبار خواب یک شهیدی رو دیدم  تعبیرخواب پرسیدم گفتن از همین شهید حاجت میگیری براش خیرات بده ...

چه جالب منم خواب شهید سلیمانی و شهید مطهری رو دیدم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706