2752
2734

مامان هایی که نوزاد دارین اگه بخواین برین باشگاه ترجیح میدین بچه رو با خودتون باشگاه ببرین یا بسپرین به مادرشوهرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سخته بچه رو ببری باشگاه گریه میکنه هم خودت اذیت میشی هم بچه

من میذارم پیش مادرشوهرم البته پسر من نوزاد نیس سه سالشه ولی از نوزادیش میذاشتمش پیش مادرشوهرم میرفتم باشگاه و بیرون

کاربر قدیمیم
خب بنظرت روی تربیتش تاثیری نداره؟

چند وقتشه؟ 

اگه زیر شیش ماه هست در حد دوساعت فکر نکنم زیاد اذیت بشه 

مخصوصا اون تایم سعیکن بخوابونیش

و یا تایم ورزشت را اگه میتونی شب برو که شوهرت  نگهداری کنه

سخته بچه رو ببری باشگاه گریه میکنه هم خودت اذیت میشی هم بچه من میذارم پیش مادرشوهرم البته پسر من نو ...

خب از اینکه خونه مادرشوهرت میذاری بچه رو راضی هستی؟ روی تربیتش تاثیری نداشته؟

خب از اینکه خونه مادرشوهرت میذاری بچه رو راضی هستی؟ روی تربیتش تاثیری نداشته؟

نه اتفاقا خیلی دوسش دارن و مراقبش هستن مادرشوهرمم خوبه خدایی، بستگی به مادرشوهر و خانواده شوهرتم داره ک چجوری هستن

من تو یه ساختمونم و دیگه پسرم چ من بخوام چ نخوام چ برم بیرون و تو خونه باشم میره خونه مادرشوهرم، الان مادرشوهرم بالا بود پسرمم باهاش رفت پایین چون نمیتونم تو خونه نگهش دارم گریه میکنه منم دیگه چیزی نمیگم و خیلی راضیم البته و ازشون ممنونم چون اگه اونا نبودن من هیچ جا نمیتونستم برم و هیچ کاری نمیتونستم بکنم

اگه مادرشوهرت خوبه و بچتو نگه میداره بده بهش نگه داره چ اشکالی داره باشگاه رفتن خیلی خوبه

کاربر قدیمیم