2733
2734

اول اینکه صدرصد اشتباه از تو بوده وهست نمیدونم چندسالته ولی بشدت بچه ای اول بزرگ شو بعد بفکر تشکیل خانواده باش تو هنوز نمیتونی کنترل خودتو داشته باشی چجوری قرار یه زندگی رو اداره کنی همین شمابچه ها ازدواج میکنید بچگانه اید اخرش طلاق میگیرید جلوه ازدواج رو بد کردید واست ضرر داره خب نخور عزیزمن   واسه خودت گقته اون نامزدت بعدشم انقدر رو اعصابش بودی که اونجوری سیلی زده بهت کارش قابل توجیح نیست خیلی هم کارش بد واشتباه بوده جای تصمیم اشتباه یکم بزرگ شو و بجای قهر باهاش صحبت کنه اولین واخرین بار که دست روت بلند کنه زندگی بچه بازی نیست دخترخوب به کاربرای که میگن فلان کن بیسار کن توجه نکن مشکل از تو بوده که همسرت اونجوری واکنش نشون داده

تگش کن خب

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چقدرباز شمابیکارین میاین براتاپیک یکی تاپیک میزنین😂😂😂

بیکار نیستیم تاپیکش قفل بود کاربرای هم که مثل ایشون بچه بودن داشتن راهنمایی اشتیاه بهش میدادن منم توعقد بحث داشتم ولی خانمای محنرم و مهربون همین سایت راهنمای درست داشتن واسم وخیلی هم ازشونممنونم تاپیک زدم که اشتباه تصمیم نگیره شما که بیکار تری اومدی توی تاپیک من نظر دادی رد میشدی خب

بیکار نیستیم تاپیکش قفل بود کاربرای هم که مثل ایشون بچه بودن داشتن راهنمایی اشتیاه بهش میدادن منم تو ...

من اومدم ببینم چی بوده قصیش بعدشم‌تاپیک میزنین همه نظربدن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
. حرفاتونو قبول دارم ولی نامزدشم اشتباه کرد

صدرصد عزیز بشدت هم اشتباه کرده خیلی هم اشتباه کرده اما نه حرکت اون خانم درست بود نه نامزدش وقتی. میگه نخوز خب نخور نکه بهش بگه به توارتباطی نداره دوتا کاربر بی تجربه هم تشویقش میکنن اره این نامزدت فلانه بیساره نه اتفاقا اونجوز که تعریف همسرش داد مشخص خیلی خوبه اما عصبانیشکرد پیله شد

صدرصد عزیز بشدت هم اشتباه کرده خیلی هم اشتباه کرده اما نه حرکت اون خانم درست بود نه نامزدش وقتی. میگ ...

کلا زن عاقل میدونه دان ب دهن ی مرد نباید بکنه مردا پرخاشگری دارن بخاطر تستسترون باید بزاری اروم شن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
کلا زن عاقل میدونه دان ب دهن ی مرد نباید بکنه مردا پرخاشگری دارن بخاطر تستسترون باید بزاری اروم شن

میخواستم راهنمایش کنم تاپیکش قفل بود 

عقد هستن انشالله که به عصبانیت تصمیم اشتباه نگیرن 

این مسائل پیش میاد ولی خود خانم باید کنترل رفتارداشته باشه این رفتارا واقعا بچه گانست