2733
2734
عنوان

مردم بین ارشام خلبان و ارهان پزشک شک دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 68 پست
واسه اولین باره فکر کنم با تاپیکت حال کردم🤣🤣🤣

حق گفتی ...منم🤣🤣🤣🤣

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😒😒خیلی داغون بود متاسفانه 

باز جای شکرش باقیه همونم میوفتاد  دنبالت 😂😂من ک از راه مدرسه ب خونه فق سگ دنبالم بود 💔💔😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

نه پیک موتوری بده نه قصابی عاره

نه ارشام پلنگ و ارهان نهنگ عالی

میدونم شوخی میکنی ولی دست تقدیر و روزگار به ادم درس میده که یه پیک موتوری هم میتونه مردترین مردها باشه و ادم باهاش شادترین و خوشبخت ترین

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
 منم   پسر همسایمون خواستگارم‌ بود با پراید ۸۵ میفتاد دنبالم آهنگ سوکت قلبت بشکن ب ...

عاسیسم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌
پایینا رم نگاه کنید گاهی 🥹

خوشحالم ک هستی ننه

خیلی وقته نگام ب نگات نیفتاده بود

پایین پایینا بودم ننه

ولی مثلکه شما اون بالا بالاها بودی اشتپ میگشتم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
باز جای شکرش باقیه همونم میوفتاد  دنبالت 😂😂من ک از راه مدرسه ب خونه فق سگ دنبالم بود 💔💔😂😂 ...

😂😂😂😂😂😂

ن بابا من من کلی خاطر خواه داشتم 😎😎😎 ممد کمپوت ، علی چرک .ممد جغجغه

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 
باز جای شکرش باقیه همونم میوفتاد  دنبالت 😂😂من ک از راه مدرسه ب خونه فق سگ دنبالم بود 💔💔😂😂 ...

حالا فقط بیشرفا میخواستن منو بوس کنن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌
😂😂😂😂😂😂 ن بابا من من کلی خاطر خواه داشتم 😎😎😎 ممد کمپوت ، علی چرک .ممد جغجغه

علی چرک😂😂😂هعیییی شانس نداشتممممم😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

وای گفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
😂😂😂😂😂😂 ن بابا من من کلی خاطر خواه داشتم 😎😎😎 ممد کمپوت ، علی چرک .ممد جغجغه

یعنی عاشق لقب گذاشتنت شدددوم😂😂😂😂

رفقاا لطفا تایپیکام گزارش بزنید میخوام ی جوری از نینی سایت برم ک ردی ب جاااا نمونههه

2706