2733
2734
عنوان

مصرف قرص اسنترا

44 بازدید | 3 پست

سلام لطفا عنوانش این بزنید: خواهش میکنم هرکس اسنترا (سرترالین)۵۰ مصرف کرده بیاد متن: ۱۶ روزه مصرف میکنم هشت روز اول یک چهارم و نصف خوردم حدود چهار پنج روز حالم خوب بودم از دیروز باز حالم بد شده افکار منفی دارم اخه چرا خوب نمیشم خواهش میکنم کمکم کنید😭😭شما تجربه دارید؟

🌹 إنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ #سیدابراهیم_شهادتت_مبارک🖤🏴

یک ماه فرصت بده

من سالهلست میخورم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

آسنترا نخور

من میخورم میلرزم

با اینکه اسنترا برام دوز پایینه

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آسنترا نخور من میخورم میلرزم با اینکه اسنترا برام دوز پایینه

قرص های قوی مصرف میکنم اسنترا برام نمیسازه البته دکترم گفت باید ی ماه بخوری عادت کنی

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2731